Sirius Marketing

Sirius Marketing
REKLAM ALANI

 

 

Sirius Marketing

REKLAM ALANI

 

 

Bu gün size tanıtacağımız yerli firmamız 2010 Ocak ayında network marketing çalışmalarına bşlamış olan 2011 yılında çalışmalarına hız ve yön veren KM Temizlik Ürünleri Firması tarafından kurulan  sirius firmasıdır.Adını sirius yıldızından esinlerek alan firma çok katlı pazarlama sitemi ile çalışmalarına devam etmektedir.Dilerseniz İstanbul merkezli firmamız siriusu kısaca tanıyalım.

 

 

 

 

Şirketimize ad olarak Sirius’u seçtik çünkü inanmaktayız ki firmamız Türkiye’nin parlayan yıldızı olacaktır. Sirius, Türkiye’de aile sıcaklığının hissedildiği, sosyal sorumluluğu her zaman önceleyen, üyelerinin güvenilir, emin ve dürüst, kendisini geliştirmeye adamış insanlardan oluştuğu bir kurum olacaktır. Sirius her zaman proaktif, sürdürülebilir kazancı önceleyen, üyelerinin eğitim kalitesinin artmasına her adımda yardımcı olacak bir kurum olacaktır. Sirius kazandırdıkça kazanacak, geliştikçe geliştirecektir. Sirius ile kadınlarımız sosyal ve iktisadi yapıya katkılarını artırırken, aile kurumunu da büyütecekler ve beraberinde Türkiye’miz de büyüyecektir. Sirius’ta hedef Türkiye’deki mevcut 17 milyon haneye ulaşmaktır. Sirius çalışanlarında müşteri memnuniyeti temel ilkedir. Müşterilerimiz aynı zamanda şirketimizin ortağıdır. Onların dertleri bizim derdimiz, onların sevinci bizim sevincimiz mutluluğumuzdur. Her gülen yüz Sirius için bir kazançtır. Ailesi gülümseyen ve huzurlu bir Sirius üyesi, gerçek zenginliğimizdir.

 

 

 

Sirius olarak en büyük gücümüz kadınlarımızın azim ve kararlılığıdır. İnanıyorum ki Türk kadınının başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Sirius olarak amacımız sistem, ürün ve eğitimle şirket kültürümüzü büyütmektir. Sirius’ta hep beraber elele vererek bir başarı öyküsünü altın harflerle yazacağız. Sirius, sosyal sorumluluğu önceleyen iş anlayışı ve ahlakı, üye/çalışanlarının proaktif performansları ile sektöründe dinamik, yenilikçi, rekabetçi ve adil bir yapı oluşturmayı benimsemiştir. Türkiye’de kadının sosyal konumunu sunacağımız iş imkanları ve eğitimler ile geliştirerek geleneksel aile yapımızın güçlenmesine hizmet etmektir.

 

 
İnsan merkezli, adaletli bölüşümü ve müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet kalitesi ve şirket yapısıyla alternatif ve kalıcı bir marka yapısı oluşturmak.

 

 

Sirius firmasına network marketing Türkiye olarak başarılar diler,Sirius marketing,sirius üyelik,sirius nedir,sirius ürünlerini ve sirius marketing sistemini alt taraftaki resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

 

http://www.siriusyildizi.com/

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Silva başlıklı makalemizde silva, silva bezleri ve silva firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ