Bonanza

Bonanza
REKLAM ALANI

Network Marketing Türkiye’de gerçekten 2012 yılında çok hareketli geçecek diye sizlere sene başında bahsetmiştik.Son 1 ayda yeni girişimleri sık sık paylaştığımız sitede bunu açıkca göstermiş oluyor.Çok iddalı ön bilgi ile giriş yapan,İşte sizlere şimdi yeni edindiğimiz bir haberle İstanbul merkezli Farklı firmalarda network liderliği yapmış kişilerin oluşturduğu yeni bir proje olan Bonanza network marketing sisteminden kısaca bahsetmek istiyoruz.

 

İsmini yaşı geçmiş yıllardan Klasik kovboy dizisi olan bonanza dan hatırlayanların olacağı ,bir yandan da hababam sınıfında Şaban ile Badi Ekrem arasında geçen diyalogta geçen bonanza kelimesi bizlere hiçte yabancı değildir.İşte bonanza network marketing bizlere ne sunuyor,kendi söylemleri ile inceleyelim.

REKLAM ALANI

 

Türkiye’de değil, dünyada bir ilk..

Marketing planımız sıfırdan oluşturulmuş ve var olan tüm network marketing planları incelenerek kusursuz olarak ortaya çıkarılmıştır. Üstelik NM firmaları genellikle cirolarının sadece %30’unu dağıtırken, Bonanza ise toplam cironun %90’ını üyelerine dağıtmak için geliyor!
Aylık alışveriş gibi zorunluluklar yok!

 

Klişeleri unutun.. Sırf üyeliğinizi aktif tutmak için aylık alışveriş yapmak gibi zorunluluklar ile karşılaşmayacaksınız.
Katalog ile ürün satışı yok.

 

Çevrenizde antipati kazanmak istemezsiniz biliyoruz. Bu yüzden demode doğrudan satış ilkelerini benimsemiyoruz.
Ekstra giriş ücreti veya göstermelik ürünler yok.

 

Sırf işi yasal göstermek için sunulan göstermelik ürünler veya ne için verildiği belli olmayan üyelik aidatları yok. Ne aldığınızı ve nelere, hangi avantajlara sahip olduğunuz çok açık.
Her bütçeye uygun başlangıç paketleri ve yüksek kazanç var..

Kazanç hedefinizin ne olduğuna bağlı olarak Bonanza’ya dilerseniz ücretsiz bile katılabileceksiniz
İlk 100 üyemize harika ödüller.

Ekibinizle birlikte 2013 yazında birkaç günlük herşey dahil tatile çıkmak ister misiniz? Üstelik tamamen ücretsiz! Bonanza etkinlikleri ile ömür boyu eğlenin, öğrenin ve kazanın.

 

Yukarıdaki duyuru ve sloganla başlangıç yapan bonanza,yakın zaman da diğer detayları da bizlerle paylaşacak.İddialı bir proje ile dikkat çeken bonanza network,firmasına network marketing Türkiye olarak başarılar diler,Türkiye’de network marketing sektörüne katkı yapmalarını temenni ederiz.

 

Bonanza nedir,bonanza üyelik,bonanza network marketing sistemi ile ilgili detayları yine sizlere çok yakında sayfalarımızdan açıklamaya çalışacağız.Konu ile direkt bilgi almak isteyenler iletişim kısmından bize ulaşırlarsa gerekli yetkili kişiler ile bonanza hakkında görüşmeleri sağlancaktır.

Bir önceki yazımız olan Dünyamnet başlıklı makalemizde dünyam kart, dünyam kart üyelik ve dünyam net kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Maalesef kapanan firmalardan.Yerli bir firma sektörde tutunmak için sabretmeli.

BİR YORUM YAZ