I’poys Live

I’poys Live
REKLAM ALANI

Ipoy’s Live

2012 yılındaki Network Marketing Türkiye hareketliliğin son aylarına yaklaşırken yine Anadolu’dan Zonguldak’tan bir haber geldi.Networker tecrübesi ile İbrahim Can’ın başarılı girişimci örneği olan Zonguldak merkezli doğurgan marketing sistemi ve I’poys Live firmasının detaylarını analiz etmeye başlayalım.

 

Engin tecrübesi ve bilgi birikimi ile Ipoy’s Live markası altında özgün ürünler geliştirmeye devam ederek hem yurt içinde hem de uluslararası platformda müşterilerine özel çözümler sunan yenilikçi ve öncü bir Network marketing şirketidir. Yüksek ürün kalitesi, Optimum fiyat politikası ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefi ile hem ulusal hem de uluslararası pazarda faaliyet gösteren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

REKLAM ALANI

 

Müşteri ihtiyaçlarını karşılama ve müşteri memnuniyeti konularında rakiplerinden daha iyi hedeflere ulaşmak, ve yarattığı mükemmel iş politikalarıyla öncü bir şirket olmak yolundadır.
Hedefi; Pazar payını 2012 için %100 artırmak ve 10.000 in üzerinde iş ortağı sayısına ulaşmayı hedefliyor.

Ipoy’s Live International

I’poys Live Ürünler

Kozmetikten,ev tekstil ürünlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan I’poys Live firmasının tecrübeli network ve yönetici ekip kadrosu ile sürekli genişleyecek bir ürün yelpazesi olacağa benziyor.

 

I’poys Live üyelik,I’poys Live nedir,I’poys Live network,doğurgan marketing,I’poys Live kayıt,gibi tüm detayları I’poys Live resmi kanallarından elde edebilirsiniz.Network Marketing Türkiye olarak tüm yerli firmalarımıza dilediğimiz gibi I’poys Live ve Doğurgan marketing ailesi ve çalışanlarına başarıla diler,sektörde kalıcı olmalarını temenni ederiz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Hedef Network başlıklı makalemizde hedef domain, hedef kazanç ve hedef marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ