Gümüş Yıldızı

Gümüş Yıldızı
REKLAM ALANI

 

Network Marketing sektöründen haberlerimiz yoğun olarak devam etmektedir.Sektördeki canlılık bir çok firmanın dikkatini çekmektedir.İşte yeni firmalarımızda biri de gümüş yıldızı tekstil alanında hizmet veren doğrudan satış firmasıdır.Gümüş yıldızı network ve sistemini inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

Gümüş Yıldızı

Sima Tekstil ve Ortakları ile 20 yıl önce iç giyim sektörüne giren Gümüş Yıldızı, 2002 yılında bu ortaklıkdan ayrılarak Gümüş Yıldızı’nı kurmuştur.

 

2002 yılında kendi ismi ile çıkardığı ilk kolleksiyonunu Türkiye pazarına sunmuştur.

 

İlk kurulduğu günde kalite, titizlik ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan Gümüş Tekstil, geçen süre içerisinde bu misyon için gerekli çalışmaları eksiksiz yerine getirmeye çaba göstermiştir.

 

Gelirinin büyük kısmını, makina parkına ve kalifiye işgücünün yetişmesi için harcayan Gümüş Yıldızı ürünleri, bu sayede binlerce satış noktasında satılmaya başlanmıştır.

 

Özellikle Arap Ülkelerine gerçekleştirdiği, yüksek adetli satışlar, bunun yanısıra modanın beşiği başta Fransa olmak üzere, Avrupa Ülkelerine’de kendi markası ile ihracat gerçekleştirmekdedir.

 

 Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan ve diğer Kafkas Ülkelerine de yoğun satışlar, hem Gümüş Yıldızı üzerinden, hemde toptancı ve ithalatçı firma kanalları ile yapılmaktadır.

 

Gümş Yıldızı Network Kazancı

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz. 3 Nesil alt üye oluşturarak onlarınsatışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

 

Web sitemizde yer alan alt üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınızakaydedecektir.
Bu üyeler sizin 1.Nesil üyeniz olarak adlandırılacaktır.
Üyelerimin satışından kazancım ne olacak?

 

1.Nesil üyelerinizin yapmış olduğu satışların %5’ini size prim olarak veriyoruz.

Örn. Siz 10 üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri bizden 100 TL’lik ürün aldı.
100 TL X 10 üye = 1.000 TL – Kazancınız %5 = 50 TL

 

Üyelerinizin üyeleri satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız.

 

Bu üyeler sizin 2.Nesil üyeleriniz olarak adlandırılacaktır.

Örn. 1.nesil üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olsun. Toplamda 100 ad. 2.nesil alt üyeniz bulunacak. Bu ikinci nesil üyelerin her biri 100 TL’lik ürün aldığında toplam 10.000 TL olacak.

Sizin kazancınız %4 yani 400 TL.

 

2.Nesil üyelerinizin alt üyelerinin satışından %2 prim kazanacaksınız.

Bir önceki örnekte 100 ad. 2.nesil üyenizin olduğu örneği vermiştik. Şimdi bu üyelerin her biri de 10’ar alt üye kaydetmiş olsun. Böylece 100 x 10 = 1.000 3. Nesil üyeniz olacak.

Bu 1.000 üyenin her birinin 100 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 100 TL = 100.000 TL
%2 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız %2 = 2.000 TL olacak.

Oluşan primleri ne zaman ve nasıl alacağım?

Hak ettiğiniz primlerinizin toplamı 50 TL’yi aştığında her ayın 1 – 10’u arasında kendi adınıza kayıtlı olan banka hesap numarasını mail adresine göndermeniz halinde,ilgili ayın 10.günü hesabınıza yatırmaktayız.

Gümüş Yıldızı networke Network Marketing Türkiye olarak doğrudan satış sektörüne hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.Gümüş yıldızı üyelik,gümüş yıldızı tekstil hakkındaki diğer bilgiler için alttaki iletişim kanallarını kunabilirsiniz.

www.gumusyildizi.com.tr

Bir önceki yazımız olan Oris başlıklı makalemizde oris, oris nedir ve oris network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ