Arleva

Arleva
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız kozmetik ve kişisel bakım alanındaki ürünleri ile ve farklı çalışma sistemi ile yeni bir anlayış getiren İstanbul merkezli Arleva şirketidir.Arleva network marketing firmasını kendi tanımlamaları ile kısaca tanıyalım;

 

Fikir tohumları yıllar öncesine dayanan Arleva hayalimizi 2016 yılı itibariyle hayata geçirmek üzere çalışanlara başladık. 2017 yılı itibariyle dünyaya gelen Arleva ile kişisel bakım ürünlerinde yeni bir nefes ve anlayış getirmeyi hedefledik.

REKLAM ALANI

Hem ürünler hem de ürünlerin kullanıcıya sunuş şekli ve organizasyon yapısı sayesinde; gelir paylaşım metodu ile ülkemizin milli sermayeli, alanında lider firması yapmayı amaç edindik. Öncelikle Türkiye pazarında başladığımız çalışmalarımıza zaman içerisinde başta bölge ülkeleri olmak üzere dünyaya yaymayı hedefliyoruz.

Başlangıçta seçtiğimiz ürün model/içerik seçimlerimiz ile ülkemize yeni bir marka değeri ve buna bağlı ürünler zinciri oluşturarak müşterilerimizin kişisel bakım ürünleri ihtiyaçlarını karşılayacağız. İlk kataloğumuzun ardından çıkaracağımız yeni ürünler ile başta ülkemizde ardındanda dünyada alanında ilklere imza atmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Gerek ürün kalite ve çeşitliliğimize yaptığımız gerekse de sistem altyapısına yaptığımız yatırımlar ile orta vadede alanında lider markalar arasında yer almak üzere yolumuza devam ediyoruz. Bu amaçlarımızı yerine getirebilmek için baş koyduğumuz yolda gece gündüz demeden ve oluşturduğumuz sinerji ile bizler gibi ülkemize ve geleceğimize inananlarla çalışıyoruz.

 

Orta/uzun vadeli planlarımız arasında firmamızı ülkemizin kayıtlı bir değeri haline getirmek için halka arz etmeyi de hedefliyoruz. Uluslararası platformda başarılı bir oyuncu olabilmek için ben yaklaşımından ziyade biz olabilme bilinci ile hareket ediyoruz.

 

Bir çok firma bu alanda hizmetler verdi başarılı olanlar olduğu gibi başarısız olanlarda fazlasıyla oldu,İnşallah arleva firması uzun süre sektörde hizmet veren yerli firmalarımızdan olur.Kendilerine sektöre hoşgeldin diyor ve Network Marketing Türkiye ailesi olarak başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Kozmetik başlıklı makalemizde avrupa network, avrupa network üyelik ve avrupa networking hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ