Çizgi Network Marketing

Çizgi Network Marketing
REKLAM ALANI

Çizgi Network Marketing

Sevgili network marketing okuyucuları ve doğrudan satış işini benimsemiş uzman networker arkadaşlarımızın sitemize göstermiş olduğu ilgi bizi gerçekten hayli memnun ediyor.Bizlerde sizler için sürekli araştırmalarımız ile hem yeni kurulan hem de devam eden yerli,yabancı network firmalarını paylaşmaya çalışıyoruz.İşte sizlere bu gün tanıtacağımız yerli firmamız 2011 Ocak ayında network marketinge merhaba diyen çizgi network marketing firmasıdır.Çizgi network marketing firması Ankara lokasyonlu bir firmadır.Kısaca çizgi networku tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

Çizgi Şirketler Grubu;

 

1986 Yılında kurulmuş ve 25 yıldan beri Çizgi Sigorta aracılık hizmetleri adı altında bireysel emeklilik ve sağlık sigortası branşlarında faaliyet göstererek ülke sınırları içerisinde birçok ödül almıştır.

 

2001 Yılında SMG yayıncılığı kurarak geleceğimizin teminatı olan okul öncesi eğitimi alan çocuklarımızın gelişimlerini sağlayan eğitim materyallerini üretmeye başlamıştır. Ülke çapında 100’ün üzerinde il ve ilçe bayiliği kanalı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

2003 Yılında Türkiye genel distribütörü olduğu ViTech markası ile su arıtma sektörüne girerek bu güne kadar ülkemizdeki en önemli sağlık sorunlarının başında gelen ve sudan kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

1 Ocak 2011 Çetin Pektaş tarihinden itibaren şirketimiz ülkemizde kurulan birkaç network marketing firmasından biri olarak network marketing sektöründe yerini almıştır.

 

Network marketing sistem içerisinde yer alacak ürünlerin seçiminde ana kriter, insanların daha sağlıklı yaşamalarına katkı sağlamak ve yaşam kalitelerini yükseltmektir.

 

Amacımınz dünyada son yıllarda yaşanan ekonomik problemler nedeniyle ortaya çıkan istihdan sorununun çözümüne katkı sağlamak ve kişilerin ekonomik özgürlüklerini kazanmalarıdır.

 

Üyelerimizin kısa sürede başarıya ulaşmalarını sağlamak için Çizgi Network Marketing her konuda yardımcı olacaktır. Kaliteli ürünler, konusunda uzman eğitmenler, düzenli iş fırsatı ve eğitim toplantıları işinizin gelişmesi ve yaşam standardınızın yükselmesi içindir.

 

Çizgi network marketing yaptığımız incelemede klasik network marketing planı ile üyelerine hizmet vermektedir.Çizgi network ürünleri Bio ViTec kısaltılmış şekli ile bvt markası adı altında ana ürünü denge bileklik olmak üzere kişisel bakım ürünleri,osmanlı kokuları adı altında parfüm serisi ile de ürün gamını geniş tutmaya çalışmaktadır.

Çizgi network,çizgi network kimdir,çizgi network üyelik sistemini resmi sitesinden inceleyebilirsiniz.

http://www.cizginm.com

Bir önceki yazımız olan Arnewa başlıklı makalemizde arnewa, arnewa ankara ve arnewa kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ