Cömert Teklif

Cömert Teklif
REKLAM ALANI

cömertteklif

Doğrudan Satış,Network Marketing,Çok Katlı Pazarlama,Multi Level Marketing bilinen tüm adları ve çalışma sistemleri ile network marketing artık hayatımızın her alanında yer almaya devam ediyor.Büyük çaplı organizasyonların yanında küçük çaplı organizasyonlar ile de network marketing sektörüne merhaba diyen firma sayısı her geçen gün sayısını arttırmaktadır.İşte bunlardan biri de ana ürünü d-smart olan İstanbul Üsküdar merkezli cömert teklif network marketing firmasıdır.Cömer Teklif Network Marketing firmasını kısaca tanıyalım.

 
Cömertteklif.com Network sistemiyle farklılık yaratarak temsilcilerimize yüksek  kazanç sağlarken  inanılan bir firma ile çalışırken güvende olma duygusunu yaşatmaktır.

REKLAM ALANI

 
1969 Yılında kurulan ve 43 yıl boyunca üretim ve hizmet sektöründe de  çalışan   Bireysel ve Kurumsal İletişim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.  üzun yıllar çağrı merkezleri ve  bayi alt yapısı üzerinden Telekom firmalaranın ürünlerinin proaktif pazarlamasını yapmıştır. Şimdi de Network sistemi ile cömertteklif.com web sitesi üzerinden başvuru almaya başlamıştır. Şubat ayında da Üsküdar meydanında  bulunan kendi binasında  Cömertteklif ofisi açılmıştır.

 
 Cömertteklif ; network yapılanması ile tüm temsilcilerinin maksimum kazanç temin etmesi ve kazanılmış haklarının adaletli dağılımı ile ilgili bir ilke daha imza atacak olup temsilcilerinin kendi satışlarının dışında network sistemlerine bağlı olan temsilcileri ile de kazanç elde etmelerine de imkan sağlayacaktır.

Cömert Teklif sistemi ve üyelik hakkında ki tüm bilgilere comertteklif.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Elnet başlıklı makalemizde elektirik network, elektrik firmaları ve elnet hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ