Onnowell

Onnowell
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Takipcilerimiz Sektörün öncüsü sitemiz bir çok yerli ve yabancı firmayı ilk olarak sizlere tanıtıyor.Bu gün sizlere tanıtacağımız yerli network marketing şirketi Denizli Merkezli Onnowell,

“Hayali Hedefe dönüştüren organizasyonların üretimini sağlayan paydaşlarına (insanlara, üyelerine, müşterilerine) katkıda bulunmak” amacı ile stratejiler geliştirerek, ülkemizden dünyaya yayılacak olan ONNOWELL wellness ürünlerinin ar-ge ve ür-ge faaliyetlerinde bulunarak üretimini sağlayacak platformu hazırlamak, gerekli ekolojik ve teknolojik altyapıyı inşa ederek istihdama katkıda bulunmak amacı ile kurulan ONNOWELL, sektörün tüm vizyoner emekçilerine armağan olsun.
DAİMA “EN İYİ” OLMAK, VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR.

REKLAM ALANI


Kalitede, hizmette, üretimde, bayi ilişkilerimizde ve sunduğumuz teknolojik altyapıda en iyi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösteren alanlarda tüm sorumluluğu üstlenmek, paydaşlarımız ile gerekli paylaşımda bulunmak ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Onnewell Ürünleri

Ürün sayısını en az 50 adete çıkartarak ürün çeşitliğini artırmak hedefi ile yola çıkan onewell şu anki ürün gamında kahve çeşitleri ile içecek grubu ve Gıda takviyesi ile dikkat çekmektedir.

Onnewell ürünleri,onewell network,onewell üyelik ve diğer bilgileri resmi siteleri olan onewell.com adresinden edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Miss Kozy başlıklı makalemizde çörek otu network, miss kozy ve miss kozy çörek otu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ