Farkems

Farkems
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız Editörlerimizden Fatih Yavuz’un Danışmanlığını yaptığı Farkems firmasıdır.Farkems özellikle de Ürünsüz,karşılıksız yapılanmalara karşı geliştirdiği elbirliği sistemi ile dikkat çekmektedir.Editörümüz Fatih Yavuz’unda .ok dikkat çektiği bu yapılanma için güzel bir paketle başlangıç yapabileceğiniz farkems ilerleyen dönmelerde ürün gamını günden günde arttırarak sizlere kaliteli bir hizmet verme amacını taşımaktadır.Şimdi KAZANCINIZI FARKEDİN sloganı ile yola çıkan Farkemsi detaylıca inceleyelim.

farkemsl

 

REKLAM ALANI

Hakkımızda

Farkems 2012 yılında Eda Gümüş tarafından E-ticaret alanında faaliyet veren yapılanması ile çalışma hayatına başlamıştır.E-ticaretle yakaladığı başarılı satış cirolarını ve çalışmaları,uzman networkler ile yaptığı görüşmeler ile 2013 yılının başlarında Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan eşit dağılım sistemi ile fark Elbirliği(E) Marketing Sistem Kısaca farkems projesini ortaya çıkarmıştır.Tüm detayları ve kazanç planı tamamen adil ve eşit dağıtım sistemi ile çalışması için uzun bir süre alt yapı ve teknik detayları hazırlanan farkems 2013 Temmuz ayından itibaren siz değerli üyelerimiz ile güzel bir gelecek hazırlamak için resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

 

 

Misyonumuz

Network E- Marketing Camiasında farklı bir konumda yaptığı çalışmalar ile adından söz ettirmek ve Yıllardır Beklenen bu eşit dağılım sistemi ile tüm üyelerimize ,hem kullandıkları ürünlerde,hemde çalışmalarında adil bir kazanç sağlamaktır.

Vizyonumuz

Tüm üyelerini farkems ailesinden biri olarak görüp,değişime açık,fikirlere önem veren,gelecek için alt yapı çalışmaları yaparak,çalışanları ile üyeleri bir ekip ruhunda birleştirip Network Marketing ve E-ticaret sektöründe kalıcı bir marka olmaktır.

Farkems Kazanç Planı

Farkems Kazanç Planı İki Aşamadan oluşmaktadır.Farkemsi adından da anlaşılacağı gibi farklı kılan bu yapılanmadır.Fark Elbirliği Marketing Sistem dediğimiz bu yapılanmada insanların birbirine yardım ederken aynı zamanda günlük hayatında kullanabileceği ürünleri alıp,diğer taraftan da para kazanmasına olanak sağlar.Bu sistem şu anda Türkiye’de ilk defa adil olarak uygulanan bir sistemdir.Farkems bu sistemde internet ve diğer ortamda yaptığı reklamlarla üyelerine destek olmaktadır.Farkems firması hiçbir şekilde 3 kademeli sistem dışında şirkete direkt üye almamaktadır.

FARKEMS BAŞLANGIÇ PAKETİ

Özelliklede Ülkemizde az okunan kitap ve kültür alanında yaptığı çalışmadan dolayı gerçekten farkems firmasını tebrik ederiz.

slayt1

 

KAZANÇ 1

Kazanç Planı 7 Basamaklı Derinlikten oluşan kazanç sistemizde üye olan kişi 200 tl vererek sisteme dahil olur.Sonrasında Sistemde kişinin 3 kişi bulması yeterlidir.Elbirliği dediğimiz farkemsi farklı kılan yapılanma da hem farkemsin yaptığı reklam çalışmaları ile hemde ekip çalışmaları ile yukarıdan aşağıya 3 kişiden sonraki üyelikler alttaki boş basamakları doldurarak farkems eşit dağıtım sistemini oluşturmaktadır.Aşağıda gösterilen rakamlar klasik network kazanç sistemlerinde gözünüzü korkutabilir,Fakat farkems eşit dağılım sistemi ile sadece 3 kişi bulmanız ve bundan sonraki doldurarak giden sistemde ekibiniz oluşurken inanamaycaksınız.

 

BAŞLANGIÇ GİRİŞ PAKETLERİ KAZANÇ PLANI                            

 

 Kazanılan prim kişi başı    Basamak        kişi     toplam prim

10 TL                                     1 basamakta 3 kişi =30 TL                                                  

 10 TL                                    2.basamak  9 kişi   =90 TL

 10TL                                    3.basamak 27 kişi= 270 TL

10TL                                     4.basamak  81 kişi= 810 TL

15 TL                                    5.basamak  243 kişi=3645 TL

10TL                                     6.basamak 729 kişi=7290 TL

10 TL                                    7.basamak 2187 kişi=21870 TL

 

TOPLAM  KAZANÇ=34.005 TL

KAZANÇ 2

SATIŞ KAZANÇ PRİMLERİ

FARKEMSİN ilerleyen dönemlerde (6.aydan İtibaren) ürün gamını geliştirerek oluşturduğu e-ticaret network kısmında ise yine 7 basamakta oluşturulan ekiplerinizden satış primleri gelmektedir.

Farkem Satış Prim Kazançları

1.Basamak %2

2.Basamak %2

3.Basamak %2

4.Basamak %2

5.Basamak %3

6.Basamak %2

7.Basamak %2

Olmak üzere toplam %15 Prim almaya hak kazanmaktasınız.

Örnek vermek gerekirse 5.basamağınızda bulunan 243 kişinin 50’şer TL alışveriş yaptığını düşünürsek 243*50=12.150*0.3=365 tl 6.basamakta oluşan 729 kişinin ortalama 50 TL lik alışveriş yaptığını düşünürsek 729*50=36450*2=729 Tl  prim yapmaktadır.Sadece en küçük şekilde hesapladığımız bu alışverişlerden bile normal paket kazancınız hariç aylık 1094 tl gibi prim kazanacaksınız.Tabiki biz farkems olarak size küçük örnekler vererek hesaplamalar yapıyoruz.Bu sayılar ve rakamlar tamamen siz ve ekip arkadaşlarınızın performansı ile artış sağlayacaktır.

 

Farkems’te aktiflik 4 aylık dönemlerde olmaktadır.4 AYLIK DÖNEMLERDE FARKEMSİN sizler için özel hazırladığı paketlerden birini seçerek sistemde aktif olmaya devam edeceksiniz.Ayrıca 4 ayda bir paketlerden oluşan 7 basamaklı primleri üyeleriniz aktif olduğu sürece almaya devam edeceksiniz.Düşünsenize sadece 5.basmakta kazancınız 4845 tl ve her 4 ay da bir ücreti almaya devam edeceksiniz.Eşit dağılım sistemimizde ise 5.basamağa gelmek o kadar kolayki.

KAZANÇ 3

Üyeliksiz E-ticaret Panelinizden Ürün Satışı

6 Aylık dönemden sonra sizlere verilecek özel linklerle direkt ürün satışıda yapabileceksiniz.Burada ki satışlarınızı müşteriler üye olmadan yaparak ayrıca ekstra bir gelire kavuşmuş olacaksınız.

 

Sistemde hak ettiğiniz tüm  primler basamak seviyesi dolmasını beklemeden 100 tl ve üzeri olduğu zaman bir sonraki ayın 15’inde hesabınıza yatmaktadır.Örnek vermek gerekirse Temmuz ayında hak ettiğiniz prim 100 tl ve üzeri oldu ise Priminiz Ağustos ayının 15’inde banka hesabınıza yatmaktadır.

FARKEMS AÇILIŞ ÜYE HEDİYE KAMPANYASI

slayt5

FARKEMS ÜYELİK VE TÜM DETAYLI BİLGİLERİ www.farkems.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.Network Marketing Türkiye olarak desteklediğimiz Farkemse başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Apexkom başlıklı makalemizde Apexkom, apexkom eskişehir ve apexkom firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ