LEA

LEA
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucularımız Bügn sizlere tanıtacağımız firmamız bir çoğunuzun yeni duyacağı ama geçmişi Köklü Olan Giz Cosmetics Firmasının Kurmuş Olduğu İstanbul Merkezli LEA,Kendi tanımlamalarıyla tanıyalım;

İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan Giz Cosmetics, 2006 yılında kurulmuş olup, hali hazırda dekoratif kozmetik ürünlerinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biridir.

REKLAM ALANI

Isabelle Dupont, DermaDhose ve Ohso gibi markaları ile öne çıkan Giz Cosmetics, uzun yıllar uluslararası pazarda yerini koruyarak büyümüş, dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Mevcut markalarını 75 ülkeye ihraç ederek dünya çapında bilinir ve talep edilir hale getirmiştir. 

Ayrıca Trakya Serbest Bölgesinde bulunan 4500 M2 alana kurulu fabrikasında yıllık 50 milyon adet üretim kapasitesiyle yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı markanın private label ürünlerini geliştirip üretmektedir. Modern üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde üretim yapabilme yeteneğine sahip Giz Cosmetics bugün dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerine partnerlik yaparak gücüne güç katmaya devam etmektedir. 

Giz Cosmetics, ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Bütün ürünleri hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiş, zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi birçok sert kimyasal kullanılmadan üretilmiştir.

Dünyayı güzelleştirerek güçlenen şirketimiz bugüne kadar edindiği tüm bilgi ve donanımını yurtiçi pazara da “LEA L’Esthétique Absolue” markası bir çok kişiye istihdam yaratmak üzere Doğrudan Satış yöntemi ile sunmaktadır.

“LEA L’Esthétique Absolue” Türkiye’nin en güçlü ve en kalabalık ailesine sahip olma hedefi ile yola çıkmıştır. Girişimcilerinin hayallerini süsleyen bilinen markaları ve kaliteli ürünleri ile büyük bir ek gelir imkânı sunmaktadır. Doğrudan Satış Sektöründe aranan birçok avantajı içinde barındıran ticari planı ile de fark yaratmaktadır. Bizimle iletişime geçerek siz de büyük ailemize katılın. Bir LE Girişimcisi olun ve farkı yaşayın.

Lea Ürünlerine sahip olmak ve Lea Üyesi Olmak Tamamen Ücretsizdir.

BURADAN TIKLAYARAK ÜCRETSİZ ÜYE OLABİLİRSİNİZ.


Bir önceki yazımız olan İmece başlıklı makalemizde hacı ömer gökdemir, imece ve imece network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ