Plusnet Avm

Plusnet Avm
REKLAM ALANI

plusnetavm

Bir Çok yazımızda sizlere E-ticaret ve Network Marketing sektörü ile aynı zamanda affiliate marketing sektörünü birleştiren firmaların önümüzdeki dönemlerde daha da yoğun olacağı konusundan sık sık bahsetmiştik.İşte bu atılımlarda biri de Plusnetavm adlı E-ticaret portalıdır.

 

REKLAM ALANI

 

Türkiye’de e-ticaret pazarına baktığımız zaman yabancı yatırımcılar ve marka sahiplerinin birleşerek kurdukları e-ticaret siteleri başta olmak üzere pek çok güçlü ve etkili oyuncunun olduğunu görmekteyiz. Türk e-ticaret pazarının sunduğu fırsatlar, sadece yabancı yatırımcıların değil, son dönemde markaların da ilgisini çekmektedir. Artık markalar da tek başlarına yada bir araya gelerek online alışveriş sitesi kurmakta ve mağazaların yanı sıra ürünlerini internet üzerinden kullanıcılara sunmayı tercih etmektedir.

 

Peki Plusnet kimdir?

 

Plusnetavm 2012 Yılında Voleybol Milli Takım oyuncuları tarafından finanse edilerek Ali YÜCEL önderliğinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur.1996 yılından günümüze çeşitli dayanıklı ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında ticari faaliyete başlayan şirketimiz, Ticari Ünvanını dijital ticarette de devam ettirmek amacı ile 2012 yılında alıcıların ve satıcıların buluştuğu yepyeni bir e-ticaret platformu olan plusnetavm.com’ u hayata geçirdi.

 

Ticari ünvana sahip bütün kişi ve kurumların, e-ticaret yapabilmesine olanak tanıyan, E-ticareti yaygınlaştıranve E-ticaret konusunda, eğitici ve destekleyici bir platform olma amacı ile yola çıkan Plus-NET 2 yılda 5000 mağaza ile tüm kategorileri kapsamayı ve hedef kitleye erişim gücünde lider bir oyuncu olarak Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden Plus-NET, modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde barındırarak sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Bayi ve son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören Plus-NET, genç ve dinamik çalışanlarından aldığı güçle yaratıcı, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markasını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak kabul etmiştir.

 

Ortak Akıl Platformu Türkiye`nin ilkentegre sanal mağazacılık işletmeciliği yapan E-Network şirketidir.Ortak Akıl Üç muhteşem pazarın kombinasyonudur.

1. Entegre Sanal Mağazacılık (E-Ticaret)
2. Network Marketing
3.Affiliate Marketing

 

Plusnetavm diğer network marketing adı ile ortak akıl projesi 10 Farklı kazanç modeli,hazır e-ticaret dükkan modülü ile network marketing sektöründe öncü olmanın hazırlığı içerisindedir.

 

 Plusnet Avm de 4 Çeşit üyelik paketleri vardır.Bunlar şu anda kampanyalı olarak 50,100,150,200 tl gibi fiyatlardadır.200 TL gibi maksi bir pakete sahip olmakta e-ticaret sitesi için makul bir fiyattır.Öncelikle ön kayıt yaptırarak ücretsiz üye olduktan sonra gerekli eğitim ve bilgilerle beraber marketing sisteme geçiş yapabilirsiniz.

 

 

 ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATINDAN YARARLANMAK İÇİN BURADAN TIKLAYARAK HEMEN ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

 

 

Bir önceki yazımız olan Tutimer başlıklı makalemizde alternatif marketing, flash media center ve host network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Maalesef kapandı.Emeklerimiz ziyan oldu.Sağlık olsun.

BİR YORUM YAZ