Goika

Goika
REKLAM ALANI

Goika Network

Sektörel bazda hareketliliğin hızla devam ettiği network marketing piyasasında alışılagelmiş farklı ürünlerle de bu sistemi direkt ya da dolaylı olarak kullanan firmalar ortaya çıkıyor.İşte bunlardan biri de telekominikasyon alanında hizmet veren goika network firmasıdır.Kısacası goika firmasını ve goika network marketing sistemini tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

Uzman ekibimiz ile; kurumsal iş ortaklarımızın ürün ve hizmet türüne göre inbound ve outbound call center hizmeti vermekteyiz.

Lokasyon bağımsız alt yapımız ile gerek kurumsal müşterilerinin bünyelerinde gerekse kendi lokasyonumuzda call center çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 

Goika Network Marketing olarak kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda data toplama ve data yönetimi çalışmaları gerçekleştirerek Goika Call Center ile kurumsal müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerini buluşturmaktayız.

Goika Network Marketing, ürün ve hizmetinizin satışı için Çok Kanallı Satış Modeli yapısı üzerinde ilerlemektedir.

 

Neden çok kanallı satış modeli?

 

Sadece Dünya değil, alışkanlıklarımız da değişiyor, önceliklerimiz de değişiyor.

Firmalar, ürün ve hizmetlerini son kullanıcının değişen alışkanlıklarına ve önceliklerine uygun satış kanalları üzerinde sergilemezler ise, GERİDE KALMAKTADIRLAR !!!

Goika, son kullanıcının alışkanlıklarına ve önceliklerine göre ürün ve hizmetinizi en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Goika Network Marketing, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve Air Time (Sürekli) Prim Modeli sunuyor.

Air Time prim modeli, hizmet bazlı (aylık fatura ödemesi olan) yapılan satışlarda, müşterinin ödemiş olduğu aylık fatura tutarının belli bir kısmı network sahiplerine ödenmektedir.

Kısacası Goika call center,goika network ve goika üyelik sistemini bu şekilde analiz ettik.Diğer bilgiler ve goika network katılımı için sitesini inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sistem 25 başlıklı makalemizde nz bilişim, sistem 25 network ve sistem 25 yalanmı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ