Pamira

Pamira
REKLAM ALANI

Pamira

Evet arkdaşlar sizlere bu gün tanıcağımız firmamız İzmirden fnn kozmetik firmasının kuruluşu olan pamira’dır.Network marketing olarak sektördeki boşluğu doldurarak tüm firmaları tek aramanıza gerek kalmadan burada sizlerle paylaşıyoruz.Pamira firmasını dilerseniz kendi anlatımları ile kısaca tanıyalım.

REKLAM ALANI

 

PAMİRA’nın Temel Değerleri;
•Sağlık… PAMİRA ürünleri bitkisel kökenli ve doğal özlerden oluşmakta olup zararlı, kanserojen kimyasallar içermez. PAMİRA ürünlerinde sağlık en büyük kazancınızdır.
•Temizlik… PAMİRA ile yapılan temizlik tam sonuç verir; yaşam alanlarınızda ve kişisel bakımınızda uzun süreli hijyen sağlar.
•Güven… %100 TÜRK FİRMASI olması ve herbir ürünün oluşturulması aşamasında gösterilen özel titizlik. PAMİRA ürünlerine duyulan güvenin temelidir.
•Sorumluluk… PAMİRA, kendimiz ve gelecek nesiller için ekosistemi bozulmamış bir dünya bırakma sorumluluğunu taşımaktadır.
•Yaşam Kalitesi… PAMİRA, iş ortaklarının finansal özgürlüklerini destekleyerek yaşam kalitelerini yükseltmeyi önemsemektedir.
PAMİRA, yaşam alanlarımızı ve annelerimizi gülümsetiyor..

 Hijyen ve temizlik hayatımızın olmazsa olmazıdır. Farklı yüzeylerin temizliği (seramik, tekstil vs.) yüzeyin ilk günkü yeniliğini korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için faklı ve doğal içerikli temizlik ürünleri gerekir. Hem kişisel hem ortam temizliğinde kullandığımız birtakım kimyasal temizlik maddelerinin içeriği görünürde temizlik sağlasa da bir süre sonra ortaya çıkabilecek olumsuz sağlık etkileri, değişik bilimsel çalışmalarla ortaya konmuştur. Bu durum son beş yılda, tüketicilerin bilinçlenmesi sonucunu doğurmuş, tüm dünyada tam ve tama yakın doğal içerikli temizlik ürünlerinin kullanımını hızla arttırmıştır. Ayrıca, bu ürünlerin çevremize etkileri diğer ürünlere göre oldukça sınırlı olduğundan sağlıklı bir çevre oluşumuna katkı sağlamaktadır.
PAMİRA Ayrıcalığını Keşfedin…
PAMİRA, Dünya’nın en bol oksijen oranına sahip egzotik bir Orta Asya yaylasıdır. Markamız PAMİRA’yı sağlıklı bir yaşam , hayatımızın olmazsa olmazı oksijen ile özdeşleştirmek istedik.araştırma geliştirme kapasitesine dayanan genç ve dinamik firmamız, tüketicilerimize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu ilke edinmiştir. PAMİRA, doğal içeriğe sahip temizlik ürünlerini kullanarak hem kişisel sağlığınıza hem çevreye dost kalabilirsiniz. Doğaya ve doğala dönüş hareketine siz de katılmak isterseniz PAMİRA ürünleri tam size göre…

 

Eve pamira ve ailesine başarılar diler,Doğrudan satış sektöründe kalıcı olmalarını temenni ederiz.Pamira kozmetik ve pamira ürünleri,pamira üyelik ve pamira detaylarını aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz.

 

http://www.pamira.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Orkide Hareketi başlıklı makalemizde derya baykal, orkide hareketi ve orkide hareketi kayıt hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ