Santemorr

Santemorr
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye okuyucuları Bu yıl Gerçekten Network Marketing Açısından Türkiye’de hareketli bir dönem ve hem yabancı hemde yeni kurulan firmaların yoğunluğu açısından bir dönemin içerisindeyiz,İşte Bu gün sizlere tanıtımını yapacağımız Yerli Firmamız Düzce Merkezli Santemorr;

REKLAM ALANI

Santemorr firması Sektörde uzun yıllar başarı ile sahada çalışma faaliyetlerini sürdüren Yurt içi ve Yurt dışı organizasyonları ile başarılar yakalamış Mustafa Okutan Öncülüğünde Ağustos Ayı itibari ile çalışmalarına başlamıştır.

Santemorr Ürünleri

Santemorr İçecek Serisi,Temizlik Grubu,Kozmetik ve Gıda takviyesi alanında uzman kişilerce üretilmiş ve test edilmiş ürünleri ile dikkat çekmektedir.Ürün gamını arge çalışmaları ve gelen geri bildirimlerle birlikte arrtırmayı hedefleyen santemorr Yerli firmalar arasında önemli bir yer edinmek için uzman kadrosu ile bu alanda çalışmalara devam etmektedir.

Santemorr Kazanç Planı

Santemorr Kazanç planı Unilevel Kazanç planı üzerine kurgulanmış bir model ile start vermiştir.Türkiye’de ilk defa uygulanan video reklam tanıtım üzerinden prim verme modelide dikkat çekmektedir.

Santemorr nedir,Santemorr Üyelik, Santemorr Kazanç Planı,Santemorr ürünleri hakkında detaylı bilgiyi resmi siteleri olan santemorr.com adresinden edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan OnewayTR başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve oneway kayit hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ