Silva

Silva
REKLAM ALANI

silva

 

Türkiye’de firmalarımızın sayısı artarken başarılı ve vizyon sahibi yeni firmalarımızın çıkması da bizi çok sevindiriyor.  Bunlardan biri de 2007 Yılında kurulan Türkiye’nin ilk mikrofiber bezini üreten ve  2011  yılında  hızla  büyüme gösteren Silva adı ile network marketing sektöründe yer alan silva temizlik firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

 

Ayrıca Silva,2012 Türkiye ve Dünya Ekonomisi toplantısında yapılacak ödül töreninde Dedeman Otel’de yılın girişimci ödülü Başbakan Yardımcısı Sn.Ali Babacanın takdimiyle Silva Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Murat Karapıçaka layık görülmüştür. Dilerseniz Silva pazarlama‘yı kendi anlatımları ile kısaca tanıyalım.

 

 

 

Silva Türkiye‘de çok katlı pazarlama sistemini kullanan %100 Türk sermayeli bir network firmasıdır. Bugüne kadar sadece %100 müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Silva, ürettiği ve pazarladığı yüksek teknolojili ürünler ile Türkiye de güvenilir bir marka olmuştur. Oluşturduğumuz çok katlı pazarlama sistemi sayesinde ev hanımlarına, öğrencilere, çalışan bayanlara ve kısaca ek gelir ihtiyacı olan bütün herkese kazanç sağlamayı hedefliyoruz.

 

 

Silva ürünleri mikrofiber temizlik bezlerinden nano teknoloji ile üretilen ürünler ve bir çok ürün gamını bir arada barındırmaktadır.Silva ürünleri,silva üyelik,silva kayıt,silva Türkiye,silva network sistemi ve silva pazarlama detaylarını aşağıdaki sitesinden öğrenebilirsiniz.

 http://www.silvapazarlama.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Umut Grup başlıklı makalemizde sigara bırak umut, sigara bırakma bitkisel ve sigara bırkam hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. HATİCE AKGÜN dedi ki:

    BENDE SİLVA PAZARLAMAYA ÜYEYİM VE GERÇEKTEN %100 KAZANÇ VAR VE ÜRÜNLERİ ÇOK KALİTELİ

  2. silva dedi ki:

    HATİCE HNM KATILIYORUM ÇALİŞAN KAZANIR ÖZELLİKLE %100 TÜRK SERMAYELİ VE ÜRÜNLERİN KALİTESİ KULLANDIKÇA ANLAŞILIYOR ….TAVSİYE EDERİM …

BİR YORUM YAZ