İşkolig

İşkolig
REKLAM ALANI

 iskolig

Network Marketing Dünyasından verdiğimiz haberlerin yanı sıra sizlere iş dünyası ve internet teknolojileri ile yeni projeler hakkında da bilgiler vermekteyiz.İş arama konusu internette en çok aranan kelimelerden ve konulardan biridir.Bir çok iş arayanların merak ettiği konu ise şirket içi işleyiş,maaş ve diğer sosyal haklar konusudur.İşte bunu gören işkolig bu alanda kurulmuş çok farklı bir iş sitesi dir.İşkolig nedir?

 

REKLAM ALANI

 

İşkolig nedir?İşkolig, çalışanların şirketler ve işler hakkında kimlik belirtmeden – anonim olarak – bilgi paylaşabildiği ve bilgi alabildiği, şirketlere içeriden bakış sağlayan ücretsiz bir kariyer topluluğudur. Bizi diğerlerinden ayıran, tüm bilgilerin şirketlerin mevcut veya eski çalışanlardan, hatta şirketlerin kendilerinden gelmesidir. Yayınlanan maaşlar, şirket yorumları, ofis fotoğraflarıyla artık kariyerinizi yönetmek ve daha bilinçli kariyer kararları almak için ihtiyacınız olan bilgilere sahipsiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için, yakında daha fazla özellik ekleyeceğiz. Başka hiçbir kariyer sitesi, şirketler ve işler hakkında bu şekilde detaylı bilgi vermemektedir – İşkolig’deki bilgilerin tamamı ücretsizdir.

 
 
Bizi farklı kılan nedir?Bizi farklı kılan herhangi bir şirket veya işle ilgili bilgileri içerden bakışla sunmamızdır. Bu şirkette çalışanlar ve işverenin kendisi gibi şirketi en iyi bilen kişilerden gelen gerçek bilgi anlamına gelir. Topluluğumuz, yeni fırsatlar arayanlara veya mevcut çalışanlara, gelecekteki kariyer kararları konusunda ihtiyaç duyacakları bilgileri sunmak için bir araya gelmiştir.

 

İşkolig firmasının analizleri ve bilgi kaynağı ilerledikçe ,çalışanlara ve profesyonellere faydası olacağı düşüncesindeyiz.

www.iskolig.com

Bir önceki yazımız olan Maybelline başlıklı makalemizde avrupa network, avrupa network marketing ve avrupa networking hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ