Adana Network Marketing Haberleri

Adana Network Marketing Haberleri
REKLAM ALANI

Bu gün son dönemde hem Network Marketing Firmaları açısından Büyük ivme kazanan,hem de sektördeki networkerlerin yoğun olarak bulunduğu bölge olarak Adana daki Network Marketing Gelişmeleri ve Süreci Bölge Editörlerimiz den Salim Bey İle Değerlendireceğiz.

salimcerit

REKLAM ALANI

Merhaba Salim Bey Öncelikle Sizi Tanıyalım?

Salim Cerit 1968 Adana doğlumluyum.Kamu Sektöründeki çalışmalarım dışında yaklaşık 10 Yıldır Network Marketing sektöründe yer almakta ve sektörle alakalı gelişmeleri yakından takip etmekteyim.

 

Peki Neden Network Marketing ?

Klasik çalışma hayatında ki zorlu kariyer basamakları,kazançların sürekli yerinde sayması,herkes gibi benide bir arayışa itmişti.Gerçekten network marketing düzgün firmalarla çalışıldığı takdirde ,girişimciliğin önünü açan müthiş bir pazarlama sistemi,bu yüzden buna ilgi duymamak imkansızdı.

 

Son Dönemde Adana’ Kurulan Firmalar var Neler Düşünüyorsunuz?

Açıkcası bu güzel bir gelişme tabiki,ama artılarının yanında eksileride çok olan bir gelişme,çünkü küçük çaplı kurulan yeterli tecrübe ve birikimi olmayan firmalar çok hızlı şekilde altyapısız kurulduğuna hem sektöre hem de bölgede network marketing alanında çalışmak isteyen kişilere zarar vermektedir.

 

Türkiye’de ve Adana da Network Marketing İstediğiniz Seviyeler de Mi?

Şu anda günden güne artan firma sayısı aynı zaman da sektöre yoğun şekilde yeni katılan networkler yaratmaktadır.Türkiye’de de Adana’da da büyük gelişme devam ederken,Maalesef kısa süreli kazanç elde etmek isteyen yerli ve yabancı firmalar bunun önündekiş en büyük engeldir.

 

Nedir Bu Engeller?

Tek ürünle yapılan network marketing adını kullanan sistemler,ürün fiyatları piyasanın çok üstünde olarak sadece paraya odaklanmış ürünü resmiyeti alabilmek için göstermelik koyan firmalar,ayrıca herkesi doktor yapmaya çalışan güvensiz ve izinsiz yurtdışından kapalı paketlerle gelen network marketing firmalarıdır.

 

Şu Anda İlgilendiğiniz Bir Firma Var mıdır?

Bildiğiniz gibi sitenizde bana layık gördüğünüz objektif Editörlüğüm dışında tabiki ilgilendiğim çalışma yaptığım bir network marketing firmam var.Şöyle ki yıllardır hayalini kurduğumuz günlük tüketim ürünleri ile network yapmaya,kavuştuğum için ayrıca çok memnunum,Ama objektifliğimize devam edelim,firma adı şimdilik bende kalsın.

 

Güzel fikirleriniz ve paylaşımların İçin Teşekkür Ederiz,Son Olarak ne Söylemek istersiniz?

Öncelikle bana hem editörlük hem de böyle güzel bir fırsatı sunduğunuz için ben Teşekkür Ederim.Değerli Okuyucularımıza sitemizi her zaman takipte kalarak en güncel haberleri almaya devam etmelerini tavsiye ederim.Ayrıca Adana da sektörle alakalı yayın ve paylaşımlar için Adana da ki Networkerlere her zaman kapımızın açık olduğunu belirtmek isterim.

 

Bölge Editörlerimizden Salim bey Gerçekten sektördeki tecrübesini ve objektif bakış açısını bize son derece şeffaf derece de aktarmaya çalıştı.Bölgede bulunan değerli okuyucularımız kendilerinin sektör tecrübesinden ve fikirlerinden faydalanabilirler.Sosyal Ağ hesabından kendisine ulaşabilirsiniz.

 

 

https://www.facebook.com/salim.cerit

Bir önceki yazımız olan İncir.com Büyümeye Devam Ediyor başlıklı makalemizde adem çiçekci, doğrudan satış ve e-ticaret network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ