İvi

İvi
REKLAM ALANI

ivi

Bu gün sizlere tanıtacağımız firmamız Türkiye’de Doğrudan satış alanında geçmişi köklü bir firmamızdır.İvi firması ve firmanın detaylarını kısaca analiz edelim.

 

REKLAM ALANI

Silter Kimdir?

 

 Silter, 1983 senesinde, makina sektöründe imalatçı sıfatıyla ticari hayatına başladı.
1986 senesinde, tekstil ve konfeksiyon sektöründeki hızlı gelişmelerin neticesinde, ana faaliyet konusunu bu alana kaydırma kararı aldı.1987 senesinin başlarında, ilk Endüstriyel Tip Buharlı Ütü’yü Silter ticari markası altında piyasaya arz etti.Bir ço sektörde öncü olan silter firmasını dilerseniz,silter.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

 

 İvi Kimdir?

 

 

İVİ, Silter tarafından Temmuz 2005′te kurulmuş ve merkezi İstanbul Büyükçekmece’de olan, 64 ilde 1800′den fazla Satış Temsilcisi ile ürünlerini yurt genelinde pazarlamaya devam eden bir doğrudan satış organizasyonudur.

 

 

Geniş bir spektruma yayılan ürün kataloğumuza, kendi fabrikamızda imal ettiğimiz ürünlerimizin yanısıra, İVİ müşterilerine layık olduğunu düşündüğümüz, faydasına inanıp, kalitesine ikna olduğunuz ürünlere de, çok uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yer vermekteyiz.

 

 

İVİ, 2011 yılı Ekim ayından itibaren kozmetik grubunu da dahil etmiş ve İVİ Shine markasıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

 

 

Genel olarak, İVİ ürünleri mağazalar dışında pazarlanmaktadır. İVİ kızlarının, İVİ günlerinde; katalog üzerinden tanıtma/anlatma yöntemiyle , ya da önceden organize edilmiş toplantılarda bire-bir ürünü göstererek/kullandırarak potansiyel müşterilere kullandırıp beğendirerek yaptığı muhayyer bir satış yöntemi takip eder.

 

 

Doğrudan Satış; en bilinen tanımıyla, bir mal ya da hizmetin, tüketicilere yüz yüze birebir ilişkiyle ve genellikle de evlerde, işyerlerinde ve perakende satış noktası sayılamayacak yerlerde, bir satış temsilcisi tarafından anlatılarak pazarlanan bir satış yöntemidir.  Dünya genelinde; MERCEDES, AVON, AMWAY, IBM, MEDLINE, FLB, INNKEPER, NTC, TELECOMY, CILGORY, SONY gibi büyük markaların da, bir pazarlama metodu olarak kullandığı; Evden Eve Satış, Doğrudan Satış, Çok Katlı Pazarlama (MLM business) şeklinde isimlendirilen bu pazarlama metoduyla çalışan organizasyonumuz; ürün sahibinin, ürüne dair memnuniyetini çevresi ile paylaşması sonucu satış gerçekleştirmesi biçiminde gerçekleşir.

 

 

İvi Ürünleri

İvi Shine kişisel bakım ürünleri  başta olmak üzere,Ütüleme Sistemleri,Züccaciye ve Ev gereçleri şeklinde büyük bir ürün gamına sahiptir.

 

 

İvi temsilcisi olmak için ivi müşteri hizmetlerini arayarak bilgileriniz neticesinde üye olabilirsiniz.Daha sonrasında ürün katalogu ve internetten alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

 

Ürünler (mağazalar dışında) her yerde ve her biçimde pazarlanabilir.Faydasına inanıp, ikna olduğunuz ürünlerimiz ile ilgili istediğimiz paylaşım/tanıtım biçimleri;Katalog üzerinden tanıtma/anlatma yöntemi

 

Önceden organize edilmiş toplantılarda bire-bir ürünü göstererek potansiyel müşterilere kullandırma yöntemi.
olarak belirlenebilir.Toplantılarımızı ivi günleri olarak tanımlarız.

 

 İvi ürünleri,ivi shine,ivi üyelik,ivi firması,silter firması,ivi ev gereçleri,ivi üyelik hakkındaki tüm bilgileri aşağıdaki resmi sitesinden ve iletişim kanallarından elde edebilirsiniz.

http://www.ivi.gen.tr

Bir önceki yazımız olan Plusnet Avm başlıklı makalemizde network marketing, ortak akıl kimdir ve ortak akıl nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ