Apexkom Reklam

Apexkom Reklam
REKLAM ALANI

 apexkomreklam

Sizlere Bu gün Tanıtcağımız yerli firmamız Türkiyenin ilk Reklam Networku Sloganı İle Öne çıkan Daha önce sizlere tanıttığımız apexkom network firmasının en büyük projesi olan apexkom reklam projesidir.Apexkom Yönetim kurulu Ramazan Beyle Yaptığımız Görüşme de,Ramazan Bey; Apexkom reklam Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hem firmalara hem de reklam ve anket doldurarak para kazanmak isteyen kullanıcalara yep yeni bir model sunacağını belirtti.Apexkom Reklam Modülü ön kayıtları başlamış olup,Dilerseniz Kısaca Reklam Network Marketing Sistemini İnceleyelim,

 

REKLAM ALANI

Apekskom.Ltd.Şti. Ağustos 2013 yılında faaliyete geçmiş bir firmadır. İki senelik bir altyapı çalışması sonucunda E.Ticaret, Sigorta, Turizm, Telekominikasyon, Enerji ve Reklam dallarında faaliyet gösteren %100 yerli sermayeyle kurulmuş bir firmadır.
Sektöre giriş amacı ise Reklam, ürün veya hizmetlerin tanıtımını yapmak, kişileri bilgilendirmek, bilinçli bir müşteri portföyü oluşturmaktır.Birlikten doğan gücü kullanmak,kişilerin en kaliteli ürün ve hizmete ulaşmalarına aracılık etmektir.

 

Apekskom Reklam markasını firma ve ürünlerini 100 binlerce kişiye tanıtmak kendini geliştirmek isteyen firmalara bu imkanı sunar.Buradan elde ettiği kazancı ise sistemine kayıtlı bulunan Reklamlar izleyen müşterilerine belirli bir kazanç planı doğrultusunda dağıtır.Böylece Reklam izleyerek kazanç elde etme imkanı sunar.

 

 apexkomreklammodelleri

 
Web Sitelerinin Reklamı

Web Sitenizin reklamını yaparak hem sitenizin arama motorlarındaki değeri yükseltmek hemde daha fazla müşteriye ulaşmanız için tasarlanmıştır.

 

 

Video Reklamları

Tanıtım ve ürünleriniz gibi içerikler için hazırlanmış olan videoları daha fazla kullanıcıya ulaştırarak daha akılda kalıcı reklamlar yaratabilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

 

 

Banner ve Afiş Reklam

 Tanıtım ve ürünleriniz gibi içerikler için hazırlanmış olan Banner ve afişleriniz ile daha fazla kullanıcıya ulaştırarak daha akılda kalıcı reklamlar yaratabilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz..

 
Anket Reklam Modeli

Sistemimizde olan müşterilerimiz arasında yapılacak olan anket sistemi ile firma veya sosyal anketler hazırlayarak bir kamuoyu araştırması yapabilir ve firma stratejinizi belirliyebilirsiniz.
 Apexkom Reklam Modeli Tamamen Ücretsiz olup sizlerde ön kaydınızı yaparak sistemdeki linkinizle arkadaşlarınızı davet edebilir.

Büyük projenin start alacağı kısa süre sonra kazanmaya Buradan Ücretsiz Üye Olarak hemen başlayabilirsiniz.

apexkomreklamüyeol

Bir önceki yazımız olan Pes Sistem başlıklı makalemizde emlak network, emlak network marketing ve network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.