Papuska Marketing

Papuska Marketing
REKLAM ALANI

Alanında bir ilk olma özelliği taşıyan Papuska Marketing, kazanç planı, organizasyonu ve hedefleri ile ciddi ses getirecek. Papuska Marketing projesi klasik network marketing şirketlerinde farklı olarak pazarlama projesi olarak ortaya çıkmıştır.


Pazarlama ihtiyacı olan üretici ve ithalatçı firmaların ülke çapında gerçek tüketiciye ulaşması için ciddi bir ortam sağlayan PAPUSKA MARKETİNG tüketiciler için de kazançlı bir portal olma özelliği taşımaktadır.


Bu yazıda özellikle tüketici, girişimci ve network marketing pazarlama uzmanları için avantajlarından bahsedeceğiz maddeler halinde.

REKLAM ALANI


1-ORTAK HAVUZ SİSTEMİ VARDIR!


PAPUSKA MARKETİNG, katılımcıların düşük bütçelerle katılabileceği bir alışveriş portalıdır. Papuska Marketing katılımcılarına ekip kurma şartı olmadan herkesi aynı havuzda toplayarak teşvik primleri dağıtmaktadır. Bu özelliğiyle alanında bir ilk olma özelliği taşımaktadır. Klasik marketing firmalarında üyeler kendi ekiplerini kurup oluşan cirolardan kazanç planına göre gelirler elde ederken PapuskaMarketingde ise katılımcı sadece kendi alışverişini yapması halinde yani her hangi birini sisteme kaydetmese bile ciddi kazanç sağlama fırsatını elde eder. Özellikle network marketing firmalarında ekip oluşturamamış organizasyon geliri elde edemeyen ve sürekli ekip değiştiren yüzbinlerce girişimci için ciddi bir fırsat oluşturmaktadır.


2- 100 LİRA VE ÜZERİ BÜTÇE İLE BİNLERCE LİRA KAZANABİLME FIRSATI SUNAR!


PAPUSKA MARKETİNG projesinde sistem basittir. Kaydolduğunuz ilk ay minumum 100 puanlık(100lira ve üzeri)alışveriş yaparsınız ve Papuska Kazanç Ağacı adı verilen sıralamada ilk boş yere atanırsınız. Sizden sonrada birileri alışveriş yaparsa alt kademeler ay sonuna kadar dolmaya
devam eder. İkinci ayınızdan itibaren siz de aktif üye olarak ilk 100 saatte alışveriş yapma hakkı kazanırsınız. İlk 100 saat içerisinde 100 puanlık maksimum 300 puanlık alışverişinizi yapabilirsiniz. 100 saatin sonunda otomatik yazılım alışveriş yapanları tek bir hesaba bağlı olarak yerleştirmeye başlar.Burada binary sistemlerindeki ağaç gibi düşünebilirsiniz. 1.sırada 2 kişi 2.sırada 4 kişi 3.sırada 8,4.sırada 16 kişi şeklinde 10.sırada 1024 kişiye kadar doldurma yapar. Diyelim ki ilk 4 günün sonunda alt derinliğinizde 4 sıra doldu ve ay sonuna kadar devam eden alışverişlerden de dolmaya devam eder. Bu şekilde ilk 10 derinliğinizden toplam 10.000 liraya kadar kazanç hakkı elde edersiniz. Bu örnekler için www.papuska.org Sıkça Sorulan Sorular bölümünü takip edebilirsiniz.
Sisteme küçük bütçelerle katılım sağlandığı için çoklu katılımcı gerekmektedir. Buradaki çıkış noktası özellikle ekip kuramadığı için gelir elde edemeyen tüketicilerdir. Marketing piyasasında sürekli şirket
değiştiren tüketiciler için kazanç kapısı fırsatı sunmaktadır.


3-SPONSORLUK GELİRİ SUNAR!


Sistemde ana kazanç Papuska Kazanç Ağacı adı verilen otomatik doldurma teşvik primlerinden oluşmaktadır. Kişiler bu projeyi başkalarına tavsiye ederse onlarında kazançlarından sponsorluk primi elde ederler. Burada amaç projeyi tanıtarak ek kazanç elde etmek isteyen network pazarlama
uzmanları ve ciddi kazanç sağlamak isteyen girişimciler içindir. Ayrıca sistemde kariyer sahibi olmak için referans sahibi yada belirli bir tutarda alışveriş yapmak gerekmektedir. Detaylar için papuska.org’u ziyaret edebilirsiniz.


4-ÜRÜN SATMA ÜRÜN EĞİTİMİ GİBİ DERDİNİZ OLMAZ! BASİT BİR SİSTEMİ VARDIR!


PAPUSKA MARKETİNG piyasada pazarlama sorunu olan firmaların ürünlerini projede sunarken bir yandan da marketing piyasasında talep edilen ürünleri de bulunduracaktır. Farklı kesimden tüketiciler içinde farklı kalemde ürünleri bulunduracaktır. Kişi organik içerikli kahve satın alabilecekken klasik kahve de satın alarak minumum 100 puanı doldurabilecektir. Burada amaç kişilerin her ay minumum
100 puanlık alışverişlerini bütçelerini sarsmadan yapmalarıdır. Bazı ürünlerin perakende satılabilirliği de olacaktır. Bu şekilde ürün satarak perakende gelir elde eden girişimciler için de ciddi bir avantaj
sunmaktadır. En basitinden bir işyeri sahibi misafirlerine ikram için klasik 2si 1 arada kahve satın alabilecekken isterse sistemde var olan organik içerikli kahveyi’de satın alabilecektir.


5-AİDİYET, KARİYER VE DİĞER KAZANÇLAR:
Sistemde düzenli alışverişin yapılması için tüketicilere farklı teşvikler sunulmuştur.


6-EĞİTİMLER, TATİLLER, ORGANİZASYONLAR:
Sadece ürün alışveriş değil aynı zamanda kişisel gelişim eğitileri gibi piyasada talep gören birçok hizmet Papuska Alışveriş Sitesinden puan karşılığı satın alınabilecektir. Bu da özellikle bu alanlarla ilgisi olan kişiler için hem avantajlı eğitim hem de kazandıran bir özellik getirecektir.


7-FARKLI MARKALAR VE MARKETİNG ÜRÜNLERİ:
Piyasada pazarlama sorunundan dolayı yeterince bilinmeyen kaliteli ürünleri tanıma imkanı bulurken aynı zamanda yerel birçok network marketing firmasının ürünleri de sistemde satışa sunulacaktır.
Özellikle yeni kurulmuş ve ürünlere milyonlarca yatırım yapmış firmaların ürünlerini yurt geneline tanıtmak için ayrıca bir imkan tanımaktadır. Burada ürünlerden memnun kalan müşteri daha sonra satıcının kendi kanalından ya da yine papuska sitesi üzerinden alışverişe devam edebilecektir.


ÖZETLE PAPUSKA MARKETİNG
1-Klasik bir network marketing firması değildir.
2-Küçük bütçelerle ekip şartı olmadan kazanç fırsatı sunmaktadır.
3-Mevcut işinizi yaparken de klasik bir alışveriş sitesi mantığı gibi hareket eder.
4-Dijital bir iştir. Ürün eğitimi ve tanıtımı sorunu olmaz. Basit bir işleyişi vardır
5-Ciddi kazanç elde etmek isteyen kişilere de ek gelirler sunar.

Papuska Organizsyon alanında uzman sosyolog , network marketing uzmanları ve pazarlama
uzmanlarının görüşleri alınarak hazırlanmıştır. Özellikle son yıllarda değişen tüketici alışkanlıkları
ve pazarlama stratejileri birleştirilmiştir. Çift yönlü kazanç odaklı bir portaldır.
Firmanın kurucusu Cengiz Bahar, bugüne kadar kişisel gelişim ve network marketing alanında
kitapları olan birçok pazarlama ve network marketing firmalarına da eğitimler vermiş danışmanlık
yapmış bir sosyologdur.
Organizasyonda ilk 6 ayda ciddi katılım sağlayacak destek verecek liderler 2021 Ocak itibariyle grup
lideri olarak organizasyonda yer alacaklardır. He ne kadar dijital bir iş olsa da doğrudan yüzyüze
iletişim yine en çok kabul gören bir yöntemdir.

ÜYELİK İÇİN BURADAN TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Acadebi başlıklı makalemizde acadebi, acadebi eticaret ve acadebi kayit hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ