Byanca

Byanca
REKLAM ALANI

 

 

Sizlere tanıtcağımız doğrudan satış alanında faaliyet gösteren firmamız yine İç Giyim ve Giyim üzerine çalışmaları ile Dikkat çeken Byanca firmasıdır.

REKLAM ALANI

 

Byanca iç giyim firması olarak 30 yıldır tekstil sektöründe yer almaktadır. Bu gücünü Network sistemiyle sizlere açıyor. İlkemiz önce kalite ve hizmet olmuştur. Entegre tesisimizde kumaştan girip kesim, dikim, paket, kalite kontrol ve sevkiyat hepsi kendi bünyemizde olup hızlı ve kaliteli hizmet veriyoruz. 58 ülkede perakende ve toptan satış mağazalarımız var. Her ay yeni koleksiyon çıkartıyoruz.

 

Byanca Kazanç Sistemi

Sabit geliri yeterli gelmeyip ek kazanç elde etmek isteyen ya da sabit bir işte çalışmadan nasıl para kazanabilirim düşüncesiyle gelir elde etmek isteyen tüm girişimci adaylarına; İçerisinde yüzlerce çeşit ürün bulunan 1 adet satış kataloğunu ücretsiz gönderiyoruz. Gönderdiğimiz bu katalog ile çevrenizdeki potansiyel müşterilerinize satış yapıyorsunuz. Katalogların içerisindeki ürünlerin üzerinde sizin müşterinize satacağınız fiyatlar yer alıyor. Ancak ürünler size gönderilirken katalog üzerindeki fiyatların %30 altında bir fiyatla gönderiliyor. Böylelikle sizler peşin olarak ürünlerin satışı esnasında  %30’luk bir kazanç sağlamış oluyorsunuz. Sistemimizde satılan ürünleri imalat fiyatlarından aldığınız için mağaza satış fiyatlarının çok altındadır.

Byanca İç Giyim ve Byanca Network Sistemi ve Byanca Katalog için Byanca.com.tr sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telekom Net başlıklı makalemizde değişik network marketing, doğrudan satış ve elektrik firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.