Neva Marketing

Neva Marketing
REKLAM ALANI

nevamarketing

Neva Marketing

Bu Gün sizlere tanıtacağımız yerli network marketing firmalarımızdan biri de İstanbul Merkezli,İstanbul Tekstilkentte kurulmuş olan Neva Marketing Firmasıdır.Şimdi Kısaca Şirketin Kendi tanımlaması ile Detaylarını inceleyelim.

REKLAM ALANI

 

Neva Marketing Kimdir?Misyonu ve Vizyonu Nedir?

Türkiye’de ilk defa doğrudan satış sistemini sadece doğrudan satışçılara uyarlayarak bir ilki gerçekleştirdik.

 

Neva Marketing onlarca network firmasının içinden  ‘sadece senın için’ projesiyle bu sektörün asıl hizmetkarlarına yani sadece doğrudan satışcılarına hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir pazarlama ağıdır.

 

Neva’da ki her temsilci satışını yapıyor ve sadece kendine kazandırıyor.

 

Bizi diğerlerinden ayıranen büyük özellik burada herkesin hakettiğini kazanıyor olmasıdır.

 

Sisteme kayıtlı her üye bizim için birer lider adayı değil hepsi ayrı ayrı firmamızı temsil eden birer Neva lideri olarak kabul ediliyor.

 

Neva olarak her geçen gün geliştirdiğimiz ve genişlettiğimiz ürün yelpazesi ile doğrudan satış sektörünün lideri olmakta kararlıyız.

 

En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza devam ederek markamızı sektöre yön veren bir marka yapmak en temel amacımızdır.

 

Temsilcilerimizin başarılarına değer sağlamak amacıyla her geçen gün artan ve değişen beklentileri karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yapmak ve istenen kalite standartlarında tamamen yerli sermayeyle üretim/hizmet sağlamak ana misyonumuzdur. Bu misyon doğrultusunda;

 

Türkiye’de sektörümüzün lider firması olmak ve ülkemizin adını uluslararası platformda temsil edebilmek,

 

Yerli sermaye ile ülkemizin ekonomisine maksimum faydayı sağlamak,    Olabildiğince fazla ürün çeşidi ile temsilcilerimizin hem rahat satış hem de rahat alışveriş yapabilmelerini sağlayabilmek,

 

Temsilcilerimiz için sıfır risk ile oluşturduğumuz bu sınırsız kazanç kapısını, daha iyi ve daha kazançlı hale getirebilmek için tüm gayretimizle çalışmak en ulvi gayemizdir.

 

 

Neva Marketing Ürün Grupları

Neva Marketing Ürün Grupları Bitkisel,Giyim,Kişisel Bakım,Kozmetik,Mutfak Gereçleri ve Sürekli artan bir ürün gamına sahiptir.Neva Marketing ile alakalı tüm bilgilere nevamarketing.com site adresinden ulaşabilirsiniz.Bizlerde Network Marketing Türkiye olarak Neva Marketinge Doğrudan Satış Sektörüne hoş geldin diyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Orsima başlıklı makalemizde iç giyim network, iç giyim network firmaları ve orisma hakkında bilgiler verilmektedir.