Madylife

Madylife
REKLAM ALANI

Merhaba Bu gün sizlere 2016 yılı network marketing firmaları arasında tanıtacağımız Yerli Firmamız Gerçekten son Döndemde Çıkan Kaliteli ürün gamı ve çeşitliliğine sahip ürünleri ile dikkat çeken İstanbul merkezli Madylife firmasıdır.

 

MADYLİFE bir PRS KOZMETİK San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.

REKLAM ALANI

PRS Laboratories, 2005 yılında Türkiye’de ilk ve tek olarak yarı kimyasal yarı bitkisel formülasyonlar kullanan; son kullanıcıya maksimum faydayı sağlamayı hedefleyen ve Herbal Science Technology ile çalışan bir dermotoloji laboratuarıdır.

 

Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek bu ürünlerin geliştirilmesini ve ham madde gereksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla PRS, PROCSIN markası adı altında organik nebatiler, onarıcı ve tedavi edici bitki öz ve yağları, taze meyveler, doğal demir oksitli kırmızı Türk killeri, bitkisel boya pigmentleri, termal sular, kullanarak ürün geliştirilmektedir ve piyasaya ihtiyacı doğrultusunda ham maddeleri sağlamaktadır.

 

Prs laboratuvarları Türkiye’de ilk defa yarı mineral moleküler yarı bitkisel formülasyonlar oluşturan son kullanıcıya maksimum faydayı hedefleyen Herbal Science Technology ile çalışan dermatoloji laboratuvarlarıdır. Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek bu ürünlerin geliştirilmesini ve karşılamayı sağlamaktadır. Bu amaçla organik nebatiler, onarıcı ve tedavi edici bitki öz ve yağları, taze meyveler, doğal demir oksitli türk killeri, bitkisel boya pigmentleri, termal sular kullanarak ürün geliştiriyor ve piyasanın ihtiyacı doğrultusunda hammaddeleri sağlıyor.

Madylife Zengin ürün gamı olan Makyaj,Cilt Bakımı,Saç Bakımı,Anne Bebek Bakımı,Parfüm,Kişisel Bakım
Ev Bakımı ve yeni ekleyecekleri ürünler ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

 

Bizlerde madylife gibi kaliteli firmamıza sektöre hoşgeldin diyor,Sektörde uzun yıllar kalıcı ve başarılı olmalarını diliyoruz.Madylife ile ilgili tüm diğer detaylara resmi iletişim kanalı olan madylife.com adresinden ulaşabilirsiniz.

network

Bir önceki yazımız olan VizyonAlgee başlıklı makalemizde algamax, bitkisel ürünler ve Chlorella hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ