Bgon

Bgon
REKLAM ALANI

Merhaba Değerli Okuyucularımız Network Marketing Türkiye Bugün sizlere tanıtacağımız firmamız İstanbul Merkezli Bgon ,Açılımı Bgon Network Birleşmiş Girişimciler Oluşumu Network olarak kısaca kendi tanımlamaları ile Tanıyalım;

Bizim hikayemiz ise biraz farklı gelişti, daha doğrusu işimiz rast gitti ve biz bir adım daha ötede ÖZ MELEK YATIRMCI ile karşılaştık :))

REKLAM ALANI


Neden mi böyle diyoruz açıklayalım. Bizim hayallerimizi dinleyen yatırımcımız zaten yıllardır istihdam sağlayan, yanında çalıştırdığı kişi sayıları arttığında, bundan çok mutluluk duyan bir iş insanı çıktı. Network marketing sektörünün kar topu gibi büyüyerek bir çığa dönüştüğünü, bu kadar çok insana başka bir sektörde, bu kadar kısa sürede istihdam yaratılmasının mümkün olamayacağını, networkteki bu büyümenin bir sihir gibi olduğunu dinleyip kavrayarak, ben bu işe varım dedi.


Peki niye bizim yatırımcımıza MELEK değil de ÖZMELEK yatırımcı diyoruz?
Çünkü bize yaptığı yatırımdaki amacı; bugüne kadar diğer iş kollarındaki yatırımları gibi kar elde etmek değil, sadece istihdam yaratmak.


“Ben kar elde etmek istemiyorum, size başlangıç yatırımı ile destek olurum, sonrasını siz sürdürürsünüz bu da benim başka bir sektörde sadece hayır için yaptığım bir yatırımım olsun” dedi.

Ancak bizler yani bu yatırım fikrini anlatıp kabul ettiren liderler olarak şu şekilde önerdik.
Her ticari işletme T.C Maliye’sine karşı kar elde ederek varlığını sürdürmek zorundadır.


Bizlerde her yıl en az %5 kar elde edelim, bu karı size, aldığımız yatırıma karşı ödeyelim, siz de bunu yine kendi hayır amaçlı projelerinizde kullanın teklifinde bulunduk.


O zaman ortaya şöyle bir sonuç çıktı; elde edilen karın %95 i, gerek kazanç planında resmi olarak belirlenen oranlar, gerekse de geriye kalan rakamın havuzdan temsilcilere dağıtılması ile dünyada dağıtılması mümkün olmayan yükseklikte bir prim sistemi ortaya çıktı.
İşte böylece BGON doğdu.

Yatırımcımızın da bizden tek isteği oldu, yapılan hayır gizli olduğunda daha makbuldür, ”Yapılan iyiliğin senden başka kimsenin bilmemesi en hayırlısıdır” düşüncesinde ısrarlı olduğu için sadece yatırımın başlangıcını yapan liderler tarafından bilinecek sözünü verdik.
Sektörümüze destek verdiği için, Ülkemizin şu zor günlerinde istihdam yaratacağı için kendisine minnettarız.

Bu yatırımın yapılması için elbette bir tüzel ticari yapının olması gerekiyordu. Burada yola çıkan her bir lider, biz patron değiliz ve eşitliğimizi sürdürebilmek için ortak olmayacağız dedik. Çok güvendiğimiz bir yeddiemin gibi bir tüzel kişiliği olan dostumuzdan bize bu konuda destek verir misiniz dedik, o kişiye de resmiyette bize bu yolu açtığı için şükranlarımızı sunuyoruz.

İşte bu Dünyada çok az bulunacak bir iyilik hikayesi BGON’un kuruluş hikayesine dönüşmüştür Hepimize hayırlı, uğurlu ve bol bereketli kazançlar getirsin. Artık PATRONSUZ bir networkümüz var.

Bgon Ürünleri

Kişisel Bakımdan,Temizliğe,Gıda Takviyesinden, kedi köğek mamasına kadar 90 kaleme yakın ürünü bulunan Bgon Network Günden güne sürekli ürün gamını genişletmektedir.Ayrıca exporgin gibi uluslararası Paltformun gücünüde arkasına olan bgonnetwork Türkiye ‘de adından sıkca söz ettireceğini daha başlar başlamaz kırdığı rekorlarla göstermiş oldu.

Danışma Kısmında Genell Koordinatörümüz Fatih bey’inde yer aldığı Bgon Network Ailesine başarılar dileriz.Bgonnetwork nedir,bgon network ürünleri ve kayıt ile alakalı tüm Bilgilere Buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Max Naturel başlıklı makalemizde adana network marketing, maxnaturel ve maxnaturel kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ