VizyonAlgee

VizyonAlgee
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere tanıtacağımız Türkiye İstanbul Merkezli yerli Firmamız Vizyonalgee;

VİZYONALGEE, Algamax ve Algee markalı, Dermokozmetik ve Gıda takviye ürünlerini, Türkiye ve yurt dışı arenada pazarlayan ve satışını gerçekleştiren Network şirketidir.

 

REKLAM ALANI

AKUATİK LTD ŞTİ, Spirulina ve Chlorella üretimini, Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi hocalarının desteği ve laboratuvarlarında üreten firmadır.
Akuatik, 2004 yılında üniversite laboratuvarlarında başlayan üretimi, saf kültür odasına, fakültenin damında kurulan havuzlara ve oradan da, ticari bir marka olarak dış ortam seralara taşımıştır.

 

Akuatik, Şirket yönetiminde, kendi dalında Türkiye ‘de iki otoriteden biri olan Milletvekili Dr. Emin Dindar, Mikroalg uzmanı su ürünleri Yüksek Mühendisleri Mustafa Uzunağaç ve Çukurova Üniversitesinde Mikroalg Uzmanı Yüksek Mühendis Can Uzunağaç bulunmaktadır. Üretim hala Çukurova Üniversitesinin desteği ile devam etmektedir.

 

Vizyonalgee, Algamax ve Algee markalı ürünlerimizi yalnızca Network sistemi üzerinden alınabilmektedir.

 

Vizyonalgee, muadil olarak kabul edebileceğimiz diğer network sistemleri ile fiyat olarak rekabetçi, aynı zamanda satışını yapan satış temsilcilerine de emeklerinin karşılığı olan kar paylarını en üst seviyede, aksatmadan adaletli ve paylaşımcılık felsefesi ile yapmayı temel prensip olarak kabul etmiştir.

Vizyonalgee Amiral Ürünü ,

Spirulina, protein, vitaminler, mineraller ve doğal pigmentler (klorofil, fikosiyanin, karotenoidler) açısından çok zengin içeriğe sahiptir, bir çok hastalığın tedavisinde destekleyici olarak kullanılabilen doğal bir besindir.İddialı bir İçeriğe Sahip Olan Spirulina Vizyonalgee firmasının en çok tutulan ürünü olmaya adaydır.

Dünyadaki en zengin Gamma linolenicAsit(GLA) içeren besindir.

% 65 Protein

94 Çeşit Mineral

2.000 ‘den fazla Enzim

Kompleks Vitaminler

Omega 3-6-9 Yağ Asitleri

Antioksidan maddeler

Bir çok Biyoaktif Madde

Vizyonalgee firması ile ilgili tüm detay ve bilgilere ve Ücretsiz Üyelik İçin Buradan Tıklayarak ulaşabilirsiniz.Network Marketing Türkiye Olarak Hoşgeldiniz Aramıza Vizyonalgee..

Bir önceki yazımız olan Algan Star başlıklı makalemizde algan star, algan star kayıt ve algan star kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ