Multimore

Multimore
REKLAM ALANI

Evet bu gün ki diğer firmamız yine tekstil sektöründen 2011 yılında network marketing sistemine geçiş yapan multimore networking firmasıdır.Tekstil sektöründe edindiği tecrübelerini Network Marketing sektörüne taşımayı hedefleyen Reç Tekstil, yeni bir yapılanmayla ürünlerini Multimore markası altında tüketicilere ulaştıracak.Dilerseniz multimore kendi anlatımları ile dinleyelim.

Multimore;

REKLAM ALANI

Dünyanın önde gelen markalarına iç ve dış giyim ürünleri tasarlayıp tedarik eden, Türk tekstil sektörünün öncü ve köklü işletmelerinden Reç Grubu, MultiMore olarak çok katlı pazarlama sektörüne adım atmıştır.
 
     Arkadaşımızın, ailemizden birinin ya da bir tanıdığımızın daha önce kullandığı ve önerdiği ürünleri kullanmayı tercih ederiz. Dolayısıyla son tüketiciye doğrudan ulaşım; en etkili satış yöntemidir.
 
MultiMore; bire bir satışın ‘doğru yeri’ dir.
 
     MultiMore’ dan satın alınan ürünler; iç pazarda perakende satış noktalarında satılmamaktadır. Böylece satın aldığınız ve satışını yaptığınız markalı ürünlerimize sadece siz sahip olacaksınız. MultiMore; ürün çeşitliliği ve fiyat yapısıyla, doğru alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.
 
      MultiMore ilerleyen zamanlarda, dünyanın farklı ülkelerinde de satış yapma ve ekip kurma imkanı sağlayacaktır.
 
    Ürünlerimizin kalitesi ve çeşitliliği, uygun fiyatları, adil ve kazançlı prim sistemi ile kendi işinizi sevdiğiniz ortamlarda, seçtiğiniz iş arkadaşlarıyla yapmanın tadına varacaksınız…

Multimore networking sistemini multimore ürünlerini ve multimore üyelik için aşağıdaki resmi sitesinden multimore firmasını inceleyebilirsiniz.

http://www.multimore.com.tr

Bir önceki yazımız olan Bambu başlıklı makalemizde bambu, bambu cilt bakım ürünleri ve bambu firması hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ