Cosmic Life

Cosmic Life
REKLAM ALANI

Cosmic Life

REKLAM ALANI

Network Marketing sektörünün büyümesini sürdürürken kozmetik,tekstil ve gıda takviyesinde ki lider konum da ki ürünleri artık niş ürünlerde takip etmekte,bu gün sizlere tanıtacağımız yeni firmamız 2010 yılında kurulmuş fakat network marketing çalışmalarının hızlanmasına 2012 yılında ağırlık vermiş olan cfd firması yani cosmic life’tir.Cosmic Life firmasını ve detaylarını inceleyelim.

 

CFD Organik Ekolojik Dış Ticaret Limited Şirketi, İstanbul’da 2010 yılında 21. Yüzyılın yükselen trendi Wellness ( Sağlıklı Yaşam ) sektöründe yer almaya karar vermesiyle kurulmuştur.

 

İsmini Cosmic uzayın derinliklerinden ve life yaşamdan alan cosmic life;

 
Vizyonunu sunduğu iş fırsatları ve ürünleriyle yurdumuzun her köşesindeki insanına ulaşarak yaşam ve başarı yolculuklarında daha sağlıklı, daha umut dolu, daha sevgi dolu yarınlara birlikte yolculuk ve kılavuzluk yapmak olarak kabul etmiştir.

 
Şirket tamamen doğayla özdeş, her türlü kirleticiden uzak ürünleri Cosmic Life markasıyla sunmayı ve yine aynı değerlerde inandığı markaların ürünlerini tüketicilere ulaştırmayı temel ilkesi olarak belirlemiştir.
Şirketin merkezi İstanbul olup faaliyetlerini buradan yürütmektedirler.

 

Cosmic Life İş Modeli Detayları
 
Cocmic Life 21. Yüzyılın başarısı kanıtlanmış iş modeli Network Marketing ile girişimcilerine kazanç sağlamayı, girişimcilerine ve üyelerine insan doğasına dost ürünleri sunmayı esas alır. Bu model kişilere, ailelerine ve ülke ekonomisine katkı sağlama fırsatını sunmaktadır.

 

Cosmic Life dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı yapılmaksızın yaşama ve doğaya saygılı insanların bir arada iş yaptığı ve kurulacak iş ağlarının desteklendiği bir e-ticaret sitesidir.

 

Cosmic Life çatısı altında, bu felsefenin tüm uygulayıcıları, insan doğasına aykırı hiçbir ürünün ve söylemin yer almayacağını bilir ve kabul eder.

 
Cosmic Life iş modelinde ilk kayıtta ürün alımı dışında kayıt için herhangi bir ödeme alınmaz.
Cosmic Life iş modelinde üyelik yenileme şartı aranmaz.
Cosmic Lİfe iş modelinde mecburi ürün alımı söz konusu değildir.
Cosmic Life iş modelinde her ay aktif olmak gibi bir şart aranmaz.

 

Cosmic Life Ürünleri himalaya tuzu, iyon ağırlıklı su ve tuzu birleştiren farklı bir sinerji yaratmışlardır.Bu arada ilk olarak network marketing Türkiye’nin duyurduğu bir yeni gelişme de sektörün eğitimleri ile yakında tanıdığı Mehmet Ali Boz ‘da artık eğitimlerine ve çalışmalarına cosmic life bünyesinde devam etmektedir.Cosmic Life ,CFD firmasına doğrudan satış sektörüne yeniden hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

 

Cosmic life firması,cosmic life üyelik,cosmic life nedir,cosmic life ürünleri ile alakalı bilgi ve detayları aşağıdaki resmi adresinden edinebilirsiniz.

https://www.cosmiclife.com.tr

Bir önceki yazımız olan Çizgi Network Marketing başlıklı makalemizde Bio ViTec, bvt bileklik ve bvt markası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ