Myinlife

Myinlife
REKLAM ALANI

Bu gün ki global firmalardan biri de farklı ürünleri ile İn Life İnternational kısa adı ile Myinlife firmasıdır.Şimdi Myinlife network marketing firmasının detaylarını inceleyelim.

 

REKLAM ALANI

MyİnLife; Craig Youngblood, Steve Youngblood Simon Lu, David Allen Baker ve Gino Ferrare tarafından bir ortak girişim olarak 2007 yılında kurulmuştur. Şirket sigara için sağlıklı bir alternatif olarak elektronik, dumansız sigara pazarlar ve gemi ürünler 5 ülkeye, Ek ürünleri gurme kahve ve çay ve diyet takviyeleri de dahil olmak üzere, geliştirilmiştir.

 

MyInLife Ürünler
InLife web tabanlı bir elektronik sigara ve alternatif dumanı üreticisidir. Kendi web sitesine göre, üretmiş olduğu tüm ürünler insanların yanı sıra çevreye en az zararlı. Şirket Irvine, California ve dünya çapında 5 fazla ülkeye gönderim ürünlerine dayanmaktadır.

 

InLife Alternatif Sigara Cihaz Paketleri
InLife Alternatif Sigara Cihaz Paketleri ülkelerin artan sayıda kamusal alanlarda yasaklayan geleneksel tütün dumanı, bir alternatif sunmaktadır. Ürün duman veya geleneksel sigara ürünlerinde bulunan katkı maddeleri ve kimyasal maddelerin zararlı etkileri olmadan, sigara gibi aynı hissi sağladığını iddia ediyor. Bir sistem, bir sigara içen alışkanlık vazgeçmek yardımcı olarak aynı zamanda su, nikotin (çok düşük veya sıfır düzeyinde), propilen glikol ve gliserol, ve sigara için sağlıklı bir alternatif değil, sadece olarak pazarlanıyor, ama: Bu 4 zararsız maddeler içerir.

 

Paketi iki tüketim öğeleri, kartuş ve atomizer içerir. Orta (. 12 mg), ve düşük (. 6 mg) ve herhangi bir nikotin, (., 18 mg), nikotin, yüksek: Kartuş nikotin dört seviyeleri de kullanılabilir. Alternatif Sigara Cihaz Paketi 2 yüksek, 2 orta, 2 düşük, ve 2 sıfır nikotin kartuşları, bir şarj cihazı, fazladan bir atomizer ve E-sigara cihaz ile birlikte geliyor.

 

 

Journey Kahve
Bütün fasulye veya zemin olarak mevcut, Journey Kahve gurme kaliteli kahve onların antioksidan özellikleri ile bilinen Goji ve acai, ekler.

 

 

InFocus
Sigaraya alternatif olarak pazarlanan, bu enerji içeceği saf organik nikotin molekül ve ilaç dereceli su ile formüle bir homeopatik kompleksi içerir. InFocus  bir “sağlıklı” bir şekilde vücuda nikotin sağlayan bir tatsız, renksiz ve kokusuz bir üründür. Şirket, tüketicilerin günlük 4 şişe içebileceğini iddia ediyor, ancak sigarayı bırakma veya nikotin replasman ürünleri ile birlikte alınmaması konusunda kesinlikle uyarıyor.

 

 

Myinlife İnlife İnternational firmasının Türkiye yapılanması yoktur.Fakat gerçekten bu tarz ilginç ürünlerle yurt dışında nasıl bir pazar yaratıldığının görülmesi açısından bizler için son derece önemli fikirler üretmektedir.

 

Myinlife nedir,myinlife üyelik,myinlife Türkiye,İnlife İnternational gibi bilgileri myinlife.com resmi sitesinden temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nutronix başlıklı makalemizde cellfood, Lady Anion Feminine Products ve New Silver Solution hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ