Primerica

Primerica
REKLAM ALANI

Primerica

Değerli okuyucular sizlere bahsedeceğimiz bu günki firmamız Amerika kökenli olup Dünyan’ın en büyük gruplarından biri olan citigruop (citibank)iştiraki olan primerica firmasıdır.Kuruluşu 1977 yılına dayanan primerica‘yı tanıyalım.

REKLAM ALANI

Primerica network marketing sisteminin ortaya çıkış nedenlerinden biri insanların git gide yaygınlaşan finansal istekleri ve kaynakların kullanımı ile ortaya çıkan sigorta ve araçlarının ihtiyacıdır.Primerica Amerika ve Kanada’da onbinlerce danışmanı ile en büyük network marketing firmalarından biri olmuştur.Oluşturduğu farklı marketing plan ve ürünlerle sektörde önemli yer edinen doğrudan satış firmasıdır.

Primerica bir satış yoluyla süreli hayat sigorta poliçeleri sunma ana faaliyet izleri ile farklı bir niş pazarda bulunan primerica’nın güçlü alt yapısı ve sektörde fazla rakibi olmadığından dolayı avantajlı konumda bulunuyor.

Primerica şu anda sadece Amerika ve Kanada da hizmet vermektedir.Primerica Türkiye lokasyonu yoktur.Primerica Türkiye’ye gelir mi bilinmez ama Türk Networkerler ve farklı fikir arayan girişimciler için örnek teşkil edeceğini tahmin ediyoruz.Dileyen okuyucularımız primerica üyelik,primerica network sistemini resmi sitesinden inceleyebilirler.

http://www.primerica.com

Bir önceki yazımız olan Organo Gold başlıklı makalemizde organo gold kahve, organo gold nedir ve organo gold turkey hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ