Vorwerk

Vorwerk
REKLAM ALANI

vorwerk

Vorwerk

Evet size tanıtacağımız bu günkü uluslararası firmamız Alman kökenli Vorwerk firmasıdır.Daha önce yine network marketing türkiye olarak vorwerk’in yan kuruluşu olan jafra kozmetiği tanıtmıştık.Vorwerk Türkiye’ye orkide hareketi ile tanıtılmış fakat ,son dönemde aldığımız haberlere göre Türkiye’de kendi şirket ve yapılanmalarını uygulayacakları ve denemeler yaptığı şeklindedir.Şimdi kısaca vorwerki tanıyalım.

Vorwerk Hakkında

REKLAM ALANI

Vorwerk & Co KG, pek çok sanayi ürünleri satan şirketlerin bir kombinasyonudur. Şirket, ev ürünleri, halı, kozmetik ve diğer ürettiği ürünleri satmak için doğrudan satış pazarlama iş modelini kullanmaktadır. Başlangıçta halı ve döşemelik kumaş satan şirket, iki erkek kardeşi Carl ve Adolf Vorwerk tarafından 1883 yılında Almanya’da kuruldu.

Vorwerk Ürünler

Vorwerk ;çeşitli ev ürünleri, halı ve kozmetik ürünleri satıyor.

Vorwerk Kobold
Almanya’da ilk elle tutulan elektrikli süpürge, Kobold 1929 yılında şirket tarafından üretilen ve o günden beri onun amiral gemisi ürünü olmuştur. Ürün hafif, daha uzun ömürlü ve çok işlevli. Vakum derinlemesine temizler ve ev içi alerjenler azaltmak için tasarlanmış mikrofiltre vardır.

Thermomix

Bu çok fonksiyonlu mutfak aletleri olarak pazarlanmaktadır. Bir nevi mutfak robotu işlevi görmektedir. Thermomix, Çorba ve güveç yaparak ek olarak, cihaz ayrıca, tatlılar, soslar ve içecekler ve bir çok fonksiyonel ürünleri yapmak için kullanılır.

Vorwerk Halılar
Halı vorwerkin diğer önemli ürünlerinden biridir. Halı desen ve stilleri , üretim ve montajıne ek olarak, şirket aynı zamanda  kilim satıyor. Üretilen halılar  Alman Alerji ve Astım Sufferers Derneği tarafından onaylı ve tavsiye edildiği için satışı yüksek rakamalara ulaşan bir yapıya sahiptir.

Jafra Kozmetik
Bu şirket, Jan ve Frank Gün 1955 yılında başladı. Vorwerk 2004 yılında satın aldı. Şirketin doğrudan satış yoluyla, öncelikle kadınlara yönelik ürünlerini satmaktadır. Ürünleri, Royal Jelly gibi maddeler ile yapılan, doğal ve çevre dostu olduğu iddia edilir. Çizgi kişisel bakım, renkli kozmetik, cilt bakımı, ve kokuları içerir.

Lux Asya Pasifik Grup Su Filtresi
Vorwerk o ana ürünü olan bir su filtreleme sistemi bu şirket, 2001 yılında satın aldı. Ürününtemiz su güvenilir bir kaynak sağladığı olduğu iddia ediliyor. Lux Asya’da ayrıca hava temizleme sistemleri, çamaşır ve kurutma makinelerinin ve ev temizlik sistemleri satılıyor.

Dilerseniz vorwerk şirketini,vorwerk ürünlerini,vorwerk kimdir,vorwerk türkiye,vorwerk halı,worverk kobold,vorwerk kayıt ve vorwerk temsilcilik bilgilerini firmanın resmi sitesinden edinebilirsiniz.

www.vorwerk.com

Bir önceki yazımız olan Lyoness başlıklı makalemizde casbahck, cashback ve kart network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ