Netlioo

Netlioo
REKLAM ALANI

netlioo-300x250

Bu gün sizlere  tanıtacağımız yerli firmamız Daha öncede tanıttığımız cashback sitelerinden biri olan Netlioodur.Netlioo yu diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliklerinden biride hem eklediğiniz arkadaşlardan puan kazanılması ve bunun sürekli olması network marketing kategorisine sokmaktadır.

Peki Netlioo Kazançları Nasıl Oluyor?

REKLAM ALANI

Netlioo kazançları,facebook ve benzeri sosyal ağlarda sayfa beğenme,alışveriş yapma,sosyal ağlarda firmaları paylaşarak puan kazanma şeklinde çok farklı bir sisteme sahiptir.Tamamen Türkçe alt yapısı ve yüzlerce alışveriş siteleri ile ücretsiz olarak cidi şekilde aile bütçenize katkı yapabileceğiniz bir Sistemdir.

PUANLARIMI NASIL KULLANIRIM Aktif NP tutarın 25 TL’ye ulaştıktan sonra, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bulunan kendine ait banka hesabına dilediğin zaman havale edebilirsin.

 

HESAP DÖNEMİ
Ayın ilk günü 00,00’da başlar ve son günü 24:00′ da biter 
AYLIK KOTA
Yapacağın işlemlerle bulunduğun ay sonuna kadar toplam kazancın 5 TL – 25 NP o ayki kotanı doldurmaya yetecektir. 
HP HEDİYE PUAN
Kazandığın NP’ leri dilediğin gibi kullanabilir, istersen hediye edebilirsin sadece hesabın da aktif durumda 125 NP olsun yeter. Masraf, kesinti yoktur. Hediye ettiğin kişiler HEDİYE PUAN’ larını kendi alışverişlerinde kullanabilir.
KP KAMPANYA PUAN
KP’yi her üye kazanabilir, kazanmak için sadece kampanyalara iştirak etmek ve kampanya süresince belirtilen koşullara uymak yeterlidir. KP’lerini aktif hesabında 125 NP’ye ulaştığın tarihte hesabında aktifleşir. Puan karşılığını transfer etmeye hak kazandığında hesabında aktifleşir süre sınırlaması yoktur ve dilediğin gibi kullanabilirsin.

Not:Üye Olduktan Sonra Mail Kutunuzu Onaylayın.Muhakkak en az 1 Sayfa Beğenisi ve Paylaşım Yapmayı unutmayın.

DAVETİYE KODUNUZU ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Two Line başlıklı makalemizde ankara marketing, ankara network ve ankara network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.