Nutix

Nutix
REKLAM ALANI

nutix

Network Marketing Firma ve Liderlik şehri diye tabir edilen son yazdığımız firmalardan sonra  İzmir’den yeni bir firmamız  daha  network marketing  sektörüne  merhaba  dedi .İşte kendi tanımlamaları ile İzmir merkezli firmamız nutix,

 

REKLAM ALANI

Nutix, piyasadaki  yüzyıllık firmaların bile ; ciddi ,prensipli, ilkeli, eğlenceli, bayilerine en fazla kazandırmayı sözde değil uygulamada da gösterebilme eksikliğinden doğdu.  Kurucumuzun 2001 yılından beri bizzat sahada  deneyimlediği hatalarından, başardıklarından biriktirdiği bilgi ve tecrübe bu ihtiyacı sadece Türkiye de değil uluslararası sahada da karşılayabilecek inanılmaz bir kazanç planı ile birlikte çalışma ilke ve prosedürlerini ortaya çıkarttı.

 

Nutix tescilli markası ile Nutix Ltd.şti. 22/02/2013  tarihinde İzmir’de kuruldu. Misyon, Vizyon ve değerlerine bağlı olarak arkasında çok güçlü ve tecrübeli bir mühendislik kadrosuyla çalışmalarını hızla devam ettiriyor. En kısa sürede yeni bir marka olarak piyasadaki liderliğini kanıtlayacaktır.

 

Nutix Ürünleri

Bşlangıçta Gıda ve Gıda takviyesi özellikle omega ürünü ile dikkat çeken nutix ürün gamını ilerleyen dönemlerde farklı ürünlerlerlede genişletmeyi düşünmektedir.

 

Nutix Kazanç Planı

Firma yetkilisi Erdoğan bey’in verdiği bilgide çok farklı ve itina ile düşünülmüş bir kazanç planı hazırladıklarını ve yakın zaman da tüm detayları açıklanacağını öğrenmiş bulunmaktayız.

 

Network Marketing Türkiye olarak nutix firmasına da doğrudan satış sektörüne hoşgeldin diyor,kalıcı ve güzel projelerle devam etmelerini temenni ediyoruz.

Nutix nedir,nutix ürünleri,nutix üyelik,nutix izmir,nutix firması hakkında ki tüm detaylara nutix.com.tr asresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Orinova başlıklı makalemizde giyim network, iç giyim katalog ve iç giyim network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ