Ortak Akıl “Ali Yücel Söyleşi”

Ortak Akıl “Ali Yücel Söyleşi”
REKLAM ALANI

Bir kaç gün önce sizlere sayfamızda bilgisini verdiğim ortak akıl ve plusnetavm firması ve kurucusu Ali Yücel, Plusnet ve Ortak akıl projesi üzerinde ve hedefleri konusunda Yazarlarımızdan Fatih Yavuz  ile yüz yüze kısa bir söyleşide bulundu.

 

Ali Yücel  Uzun süredir perakende sektörü geçmişinden sonra 2000’li yıllarda Network Marketing sektörüne giriş yapmış,yerli yabancı bir çok firmada üst liderlik seviyesine kadar gelmiş başarılı bir girişimcidir.

REKLAM ALANI

 

Ortak Akıl Nedir?

 

Ortak Akıl Platformu Türkiye`nin ilkentegre sanal mağazacılık işletmeciliği yapan E-Network şirketidir.Ortak Akıl Üç muhteşem pazarın kombinasyonudur.

 

1. Entegre Sanal Mağazacılık (E-Ticaret)
2. Network Marketing
3.Affiliate Marketing

 

Ali Bey Nereden Çıktı Bu Ortak Akıl Plusnetavm

-Açıkcası daha önce girdiğimiz network marketing sektöründe gördüğüm eksiklikler ve network marketing sektörünün internet üzerindeki gücü ile birlikte ,sahibinden, gittigidiyor,sanalpazar,yeniçarşım,gibi firmalar daki yüksek e-ticaret hareketi benim bu iki alanda yoğunlaşmama sebep oldu.

 

Peki Sektördeki Rekabete Karşı Nasıl Bir Çalışma

 

Bizim burada yaptığımız zaten ürünlerini satmak için çeşitli platformlarda ürünlerini sergileyen mağaza açan firmalar ile yıllardır network marketing sektöründen e-ticaret sektörüne geçmek isteyen networkerleri bir araya getirerek para kazandırmaktır.Bizim bulunduğumuz alandaki en büyük avantajımız network marketing gücünü kullanmak olacaktır.

 

Diğer Network Marketing Firmalarından Farkınız

Oluşturduğumuz muazzam kazanç planı,onbinlerce ürünlerlerle büyük bir e-ticaret mağazası,ve farkımızı sizde paylaştınız 1 Ocak 2013’e kadar verdiğimiz ücretsiz üyelik paketi ile sanırım göstermiş olduk.

 


Not:

Ali bey ile süren sohbet havasındaki söyleşimiz de daha da fazla bilgiler aldık.Bu bilgiler ışığında hedefli büyüme potansiyeli olan bir proje olduğunu gördük.Tabiki projeler ve hedefler her zaman yüksek olmasına rağmen en önemli etken bunların uygulanılabilirliği ve başarılı olmasıdır.Proje detaylarını online seminer ve videolarla temin edebileceksiniz.

 

 

Güzel bir proje olan plusnetavm ,ortak akıl projesinin yerli networkmarketing sektöründe kalıcı olarak kalmasını ve sektöre farklı bir soluk getirmesini temenni ediyorum.Ortak Akıl ve Plusnetavm 1 Ocak 2013 Kampanyasından yararlanmak isteyen networker arkadaşlarım Buradan tıklayarak kayıtlarını oluşturabilirler.

 

Saygılarımla

Fatih Yavuz

Bağımsız Networker

Copyright © 2012 Network Marketing Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

Bir önceki yazımız olan SonKart başlıklı makalemizde indirim kartları, indirim kartları network ve indirim network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ