Para Click

Para Click
REKLAM ALANI

dfses-150x132

Genellikle tıkla kazan dediğimiz sistemler networkerlerin pek sevmediği az kazandıran sistemler gibi gözükmektedir.Türkiye’de tıkla kazan sitesi dediğimiz profesyonel site tarzıda az sayıdadır.İşte bunlar dan biri tıpkı network marketing gibi aylık olarak yapılan ücretsiz görevden alt üyelerden de kazandırmaktadır.Bizde Network Marketing Türkiye olarak,Kısaca Para Click Nedir,

 

REKLAM ALANI

Para Click 2009 Dan beri hizmet veren Ünlü Bilişim Firması Net Hizmetin Bir kuruluşudur.Para Click ödemelerini zamanında yapan güvenilir türk ptc sitesidir.

 

Paraclick Sistemi üyelerine kolay para kazandırmak amacı ile hazırlanmış TıklaKazan projesidir. Üyeler gün içinde panellerinde görecekleri web sitelerine giriş yaparak hem çok farklı alanlarda web sitelerini inceleme şansını elde etmekte, hem de giriş yaptıkları her web sitesinden para kazanmaktadır Siteye üye olan herkese 5TL bonus artı profilini detaylı doldurulması halinde 5TL daha bonus kısaca toplam 10TL üye olunca kazanılmaktadır.

 

Kısaca Paraclike üye olduktan sonra ne yapmanız gerektiğine değinelim.Gerçi Ana sitede bu konu çok detaylıda olsa bir biz anlatalım.Öncelikle üye olduktan sonra profilinizde bulunan sitelerim kısmına giriyorsunuz.Orda anltılanlar neticesinde aşağıdaki örnek gibi bir siteye girdikten sonra işaretli yere tıklıyoruz.Sonrasında 2.nci resimde gördüğünüz gibi kodumuzu girerek bir kaç saniye içerisinde görevimizi tamamlamış oluyoruz.

paraclik1

 

paraclik2

Bu paralar bazı arkadaşlarımız az gelebilir ama biliyoruz ki ayda 100 tl gibi bir rakam en azından internet ve tel masraflarını bile çıkarması aile bütçenize katkıdır.Bunuda günde 1 saatinizi ayırarak yapabilirsiniz.

 

Girdiğiniz her site için 0.02 tl hesabınıza anında yatırılır.Şimdi Hemen Üye Olarak Kazanmaya Başlayabilirsiniz.

 

Btn_Main_HemenUyeOl

Bir önceki yazımız olan Satılık Network Marketing Firması başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firması kurmak ve network marketing firması nasıl kurulur hakkında bilgiler verilmektedir.