Pes Sistem

Pes Sistem
REKLAM ALANI

pessistem

Pes Sistem

Doğrudan Satış Sektörünün dolaylı yoldan bir çok sektörde uygulandığından bahsetmiştik.Artık bir çok büyük ve kurumsal firma da arkadaş daveti gibi methodlarla bu sistemi uygulamaya başlamıştır.İşte Dikkat çeken bir uygulma ise ülkemizin gayrimenkul alanında büyüyen firmalarında yeşil gyo pes sistemi ile hem ev sahibi yapıyor ,Hemde tıpkı network marketing gibi arkadaşlarınızı davet etmeniz durumunda büyük bir indirim ve kazanç sağlıyor.İşte Pes Sisteminin Detayları;

REKLAM ALANI

 

 

PES Premium Emlak Sistemi Yeşil İnşaat Grubu projelerinde kullanım veya yatırım amaçlı gayrimenkul sahibi olmak isteyenler için geliştirilmiş bir akıllı emlak sistemidir. Bu sistem sayesinde Yeşil İnşaat Grubu projelerini tercih eden herkes %60 a kadar indirim avantaji ve en uygun ödeme koşullarıyla gayrimenkul yatırımı yapabilir.

 

 

PES, büyük birikimleri olanlar için cazip bir yatırım fırsatı sunmakla beraber, yeterli birikimi olmayanlarada hayallerindeki eve daha hızlı ve garantili şekilde sahip olma imkânı sağlar.

 

 

Innovia Suites Nedir?

PES sunduğu avantajlardan önemli bir kısmını portföyündeki Innovia Suites projeleri ile sağlar. Bu projeler İstanbul’da 3 önemli lokasyonda, Beylikduzu, Tuzla ve Topkapı’da bulunmaktadır.

 

 

 

Ev sahibi olmak isteyen veya kira getirisi elde etmek isteyen herkes elindeki küçük birikimle Innovia Suites Beylikdüzü projesinden 25 Bin TL değerindeki bir Suite’i 10,000 TL peşinat ve 18 ay “0” Faiz ve “Senet Sistemi” ile satın alabilir. Böylece PES üyeliğine de ilk adımını atmış olur.

 

 

25 Bin TL değerindeki her Suite, yılda 2.500 TL kira geliri sağlar. Bu gelir her yıl %2,5 artarak omur boyu devam eder. Bir yatırımcı istediği sayıda Suite alarak istediği kira gelirine ulaşabilir. Ayrıca her Suite 3. yıldan sonra, Yeşil Grup projelerindeki herhangi bir konut alımında, %75 kârla takas edilebilir. Yani 25 Bin TL’lik bir Suite 43.750 TL takas değeri ile bir konut yatırımına dönüştürülebilir.

 

 

Buna ek olarak, konaklama ihtiyacı olan Suite sahipleri arzu ederlerse Innovia Suites zincirinde herhangi bir lokasyonda kalabilirler.

 

PES nasıl bir fayda sağlar?

PES yukarıda bahsi gecen bir Suite’i veya Yeşil Grup projelerinden satın alacağınız bir konutun bedelini öderken size %60 a varan indirim sağlar. Sizin referansınızla gelen her müşteri size ödemelerinizde 5 bin TL indirim kazandırır. Örneğin; yukarıda bahsi gecen 25 bin TL değerindeki Suite’e sadece 3 kişiye referans olarak 10 bin TL ye sahip olabilirsiniz.

 

Referans sistemiyle 5.000 TL kazanmanızı kolaylaştırmak amacıyla, şirket bünyesinde kurulmuş uzman satış ekibidir. PES Destek ekibi sizin, PES Destek Hattına ilettiğiniz referansları arayarak PES ve Grup projeleriyle ilgili gerekli tüm bilgilendirmeleri yapar. Innovia Suites veya diğer Yeşil Grup projelerine satış yapmak kaydıyla referansınız olan kişiyi PES üyesi yapar. Dolayısıyla sizin herhangi bir anlatım, tanıtım ve satış yapmanıza gerek bırakmadan her yeni üye için 5.000 TL PES PARA kazanmanızı ve bu miktarın PES CARD’ınıza yüklenmesini sağlar. PES üyeleri, PES Destek’i kullanmadan, kendileri de PES hakkında bilgilendirme yapmayı tercih edebilirler.

 

Pes Sistemi ile ilgili Tüm Bilgileri Pes-sistemi.com resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Gıda Takviyesi Kanunun Network Marketing Sektörüne Etkisi başlıklı makalemizde gıda network marketing, gıda takviyesi ve gıda takviyesi cezaları hakkında bilgiler verilmektedir.