Eba İnteraktif Network

Eba İnteraktif Network
REKLAM ALANI

2013-03-17_85422_Logo2013

 

Yerli Firmalarda farklı alanlarda network marketing sistemine geçiş yapan ya da bu sistemi de kullanıma açan firmalarımızın sayısı günden güne artmaya devam etmektedir.İşte Eğitim alanında faaliyetleri ile bilinen Denizli merkezli eba interaktif firması da bunlardan biridir.

REKLAM ALANI

 

 

 

Eba İnteraktif Network Kimdir?

Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu Branş Öğretmenleri ve Yazılım  Ekibi ile üretmiş olduğu İnteraktif Eğitim Kartlarını İnternet ortamında öğrencilerimize ulaştırmaktır.  Her geçen gün büyüyen  ve gelişen ülkemizde  Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu FATİH PROJESİ‘nin  e-içerik sağlayan  çözüm ortağıyız. Amacımız Eğitim Portalımız üzerinden Milli Eğitim Bakanlığımızın hazırlamış olduğu yeni müfredata paralel İnteraktif Eğitim Kartımızı   en ekonomik şekilde öğrenciye ulaştırmaktır.

 

 

 

 

Eba İnteraktif Network Projesi Nasıl Çıkmıştır?
Eba Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti’nin iş modeli elektronik ticaret ve pazarlama ağının kombinasyonuna dayanmaktadır. Kişiler kimliklerini ve diğer kişisel bilgilerini çevrimiçi olarak sunmak yoluyla sistemde bağımsız temsilci (IR) olmak üzere kayıt olabilir. Yalnızca bağımsız temsilciler değil diğer kişiler de sisteme kayıt olarak kişisel kullanım amaçlı İnteraktif eğitim kartı satın almak amacıyla sisteminde alışveriş yapabilir. Bağımsız temsilci olmanın en büyük avantajı, kendisi tarafından tavsiye edilen kişiler tarafından eğitim kartı satın alındığında gelir elde etme imkanı olmasıdır.

 

 

Eba Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. sistemi, Geleceği şekillendirecek çocuklarımızın önünü açmak ve eğitimlerini evde, yolda, internetin olduğu her yerde sesli ve görsel olarak interneti bilinçli kullanmalarını sağlamak ve sistemin bağımsız temsilcisi olan kişilere sağladığı büyük avantajlar nedeniyle diğer network (ağ) şirketlerinden farklıdır.

 

 

Bir kimsenin bağımsız temsilci olabilmesi için sisteme kayıt olması gerekir ve diğer kişilere internetten doğrudan Eba?dan İnteraktif eğitim kartı satın almasını tavsiye etmek yoluyla Eba Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. sistemini kullanarak gelir elde eder yada tavsiye etmeden şirketten aldığı eğitim kartlarını kullanıcılara ulaştırarak gelir elde edebilir.

 

Eba İnteraktif Network Nedir,Eba İnteraktif Network Üyelik ve Diğer tüm detayları aşağıdaki resmi kanallardan edinebilirsiniz.Eğitim sektöründe ki bu çalışmalarından dolayı Eba İnteraktif Network firmasına başarılar dileriz.

 

Firma:Eba İnteraktif Network

Sektör:Eğitim

Ülke:Türkiye

Merkez Ofis:Denizli

Web Site:ebainteraktif.com

 

 

Bir önceki yazımız olan Sepe Natural başlıklı makalemizde gıda takviyeleri network, izmir network ve izmir network firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.