İnci Life Termal

İnci Life Termal
REKLAM ALANI

 

Daha önceki yazılarımız da hem termal network sistemlerinden hem de sistemli çalışan bir kaç bir firmanın olduğundan bahsetmiştik.İnci life Termal Ankara’da güzel bir projeye sahip hem yatırımcısına hem de doğrudan satış sistemi ile para kazanmak isteyen adaylar için gerçekten güzel bir konuma sahiptir.

REKLAM ALANI

 

 

Son yıllarda termal turizmin hızlı yükselişe geçmesini takiben yapılan yatırımlarla yeni bir termal şehir haline gelen Ayaş’ta, Dr. İmbat MUĞLU’nun yeni projesi İnci Life Termal bu şehrin çehresini değiştiriyor.

 

550 hanelik bu dev yatırım aynı zamanda sosyal tesisi, oteli, villaları, 1+1 ve 2+1 evleriyle Ayaş’ın içinde bulunduğu tek binalık tek düze mimari anlayışın sınırlarını aşıyor. Siz de bu muhteşem projeyle geleceğinize yatırım yapın, ömür boyu tatil yapın.

 

 İnci Life Termal olarak temel amacımız, sağlık ve tatil denildiğinde kaliteli, güler yüzlü ve sıcak hizmetlerimizle akıllara gelen ilk yer olmaktır. Ülkemizin en zengin termal sularının bulunduğu bölgemizde verdiğimiz kaliteli ve çağdaş hizmetlerle; emek veren ve yürekten çalışan personelimizle; şeffaflık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir anlayışla sizlere hizmet etmeyi kendimize bir görev bilmekteyiz. Ailelerinizle beraber gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz, aile sıcaklığı ortamında en sevdiğiniz yakınlarınızla sağlık ve mutluluğu bir arada yaşayacağınız sıcak ve nezih bir alanı sizlere sunmanın mutluluğunu ve onurunu yaşamaktayız.

 

İnci Life Termal Kendilerini bu şekilde tanımlamaktadır.Gerçekten Ankara’da bulunan büyük projelerden biridir.Son dönemde gözde olan termal sektörünü sizler için takip etmeye devam edeceğiz.

 

 Ayrıca İnci Life bünyesinde çalışmak ya da Yatırım yapmak isteyen kişiler aşağıdaki iletişim bilgilerinden müracaat edebilirler.Bir önemli not Network Marketing Türkiye aracılığı ile müracaat ediyorum,diyen okurlarımıza özel avantajlar sağlanacaktır.

 

İnci Life Termal Müracatlar : 0536 370 55 78 nolu telefona yapılacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Comepanya Üyelik başlıklı makalemizde comepanya, comepanya affiliate ve comepanya nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ