Propa

Propa
REKLAM ALANI

Propa

Network Marketing Türkiye Sektörün sesi olmaya devam ediyor yeni başlayan,köklü geçmişi olan tüm firmaları Türkiye’de sadece networkmarketingturkiye.com da buluyorsunuz.İşte size tanıtacağımız bu günkü yerli firmamız İsatanbul lokasyonlu kozmetik ve bakım ürünleri ağırlıklı propa firması 2010 yılında adım atılan  propa network marketing sistemidir.Dilserseniz kısaca propa ve propa network sistemini inceleyelim.

 

Hrşey “ph” ile başladı. Hakan Gülgün tarafından 1993 Yılında İstanbul’ da kurulan ph, Temizlik ve Kozmetik ürünleri sektörüne adım atmış “Önce Kalite” anlayışı ile kısa sürede sektörde kendine haklı bir yer edinmiştir. Bu gün Temizlik ve Kozmetik Ürünlerinde 700’ü aşan ürün çeşidiyle hizmet veren ph, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında birçok tanınmış firmanın da ürünlerini fason üretim şeklinde üretmektedir. Bunlarla birlikte promosyon şirketlerinin özel taleplerini karşılamaya da devam etmektedir. ph, firmanın ana prensibi olarak benimsediği “Önce Kalite” anlayışını üretimini yapmış olduğu ürünlerle birlikte vermiş olduğu hizmetlerde de benimseyip bu ilkeyi çevre ve yaşam standartlarına en uygun şekilde yansıtmayı amaç edinmiştir.

REKLAM ALANI

 

Propa, ph’ın 20 yıllık üretim, pazarlama ve satış bilgi birikiminin bir araya getirilmesi ile hayata geçirildi. Doğrudan Satış amacı ile kurulan propa, Kendi işini kurmak isteyen Girişimci Ruha sahip tüm kişilere, kendi işini kurmak konusunda ph ve propa felsefesi doğrultusunda hizmet vermek üzere faaliyete geçmiştir. Temizlik ve Ev Bakım Ürünlerinde “Clever Home Care”, Kişisel Bakım ve Cilt Bakım Ürünlerinde de “L’rouge” markaları ile Serbest Girişimcilere hizmet vermektedir.

 

Propa üyelik,propa ürüleri,ph kozmetik ve temizlik firmasını,propa network detaylarını aşağıdaki resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Mikrotem başlıklı makalemizde mikrotem, mikrotem firması ve mikrotem izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ