İmece

İmece
REKLAM ALANI

Değerli Okuyucularımız bu gün sizlere tanıtacağımız Yerli Firmamız son dönemde adından sıkca söz ettiren İmece Network Sistemi,Kısa kendilerini birinci ağızdan tanıyalım,

19 Şubat 2015 te Adana da sanayici iş adamı ve 18 yıldır tamamlayıcı tıp ve 2002 yılından bu yana network marketing sektörüne gönül veren ve hedefi bir türk firmasının network marketing endüstrisin de dünya markası olmasına katkı sağlamak olan 2 amarikan firmasında 2002 -2008 yılları arasında saha liderliği yapıp ardından Türk firmalarına ve Türk networkerlara eğitim , danışmanlık ve hammadde temini yapmış olan HACI ÖMER GÖKDEMİR tarafından kurulmuştur.

REKLAM ALANI

1 Ekim 2018 de ağ pazarlama (network marketing) ve çok katlı pazarlama (mlm) sistemini kullanarak kendi markası olan gıda takviyesi ürünleri ile faaliyetine başlamıştır. Zaman içersinde geliştirdiği diğer ürün gamları ile önce tüm Türkiye’ye, sonra da tüm dünyaya yayılacaktır. İmece Nm Sistem: sektör tecrübesi olan yönetim, kurucu liderler ve kurucu üyelerle etik, güvenilir, yardımlaşan bir yapı oluşturmuş ve faaliyetine başlamıştır. 20 Yıllık eğitim ve network marketing yönetimi ve eğitimi konusunda uzman Mehmet Ali Boz  Eğitim ve sahadan sorumlu Genel müdür yardımcısı görevini üstlenmiş.Yine banka müfettişliği ile kariyer hayatına başlayan daha sonra Uluslarası Lojistik firmalarında müfettişlik ve yöneticilik yapmış ve en son yürütmekte olduğu ödeme kuruluşu genel müdürlüğünü bırakıp İmece Nm’nin operasyonlardan sorumlu genel müdür yardımcılığını İlker Şen  üstlenmiştir.

İmece Ürünler

Ağırlıklı olarak faydası ve kullanıldığı alanlar yönünden çok rağbet gören Spriluna ağırlıklı Gıda takviyeleri ile dikkat çeken imece ilerleyen dönemde farklı ürünler ilede karşımızda olacağını belirtmiştir.

İmece network,imece network üyelik ve detaylı bilgi için imece resmi sayfası olan imecesistem.com adresinden bilgi edinebilirsiniz.Bizde Network Marketing Türkiye ailesi olarak böyle kaliteli yerli firmalarımızın sayısının artması dileğiyle kendilerine başarılar dileriz.

Bir önceki yazımız olan NWORK, ULUSLARARASI ALANDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR! başlıklı makalemizde ÇÖREKOTLU KAHVE, KAHVE ve Nwork İnternational hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ