Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki
REKLAM ALANI

Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki Kimdir,Robert Kiyosaki wikipedianın kısa anlatımıyla ;

REKLAM ALANI

Robert Toru Kiyosaki (8 Nisan 1947 doğumlu) Amerikalı bir yatırımcı , işadamı , kendi kendine yardım yazar , motivasyonel konuşmacı , finansal okuryazarlık eylemci , ve ara sıra finansal yorumcu . Kiyosaki is perhaps best known for his Rich Dad Poor Dad series of motivational books and other material published under the Rich Dad brand. Kiyosaki belki de en iyi yaptığı bilinir Zengin Baba Yoksul Baba motivasyonel kitap ve diğer materyaller görün serisi Zengin Baba markasını ortaya çıkaran kişidir.

Bizlere görede network marketing dünyasına farklı bir bakış açısı farklı bir anlayış ve farklı bir eğitim sistemi getiren öncülerden biridir.Özelliklede zengin baba yoksul baba kitabı ile network marketing sektöründe ses getirmiştir.

Robert Kiyosaki’nin bahsettiği değer yargılarından birisi para için çalışmaya son vermek -ki bu işte başarılı olabilmeniz için buna kesinlikle inanmalısınız.Burda para için çalışmamak kelimesi sizlere şaşırtıcı gelebilir,ama çalışacağınız ve koyacağınız hedefleri para ile almamanız anlamına gelmez.Network marketing konusunda biyografilerimize devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Şerif İzgören başlıklı makalemizde ahmet şerif izgören, ahmet şerif izgören biyografi ve ahmet şerif izgören hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ