Tekin Perinçek

Tekin Perinçek
REKLAM ALANI

Tekin Perinçek

Tekin Perinçek Kimdir?

REKLAM ALANI

Network Sektöründe bazen hikayeler duyarız şuradan başladı,şöyle oldu yükseldi ,şu kadar para kazandı,bu çoğu zaman dinleyenlere açıkcası yalan gibi gelebilir.Network Marketing Sektörüne ilk girdiğimde ben de aynı şekilde düşünüyordum.Fakat zaman geçtikçe bunun böyle olmadığını bire bir kaçırdığım fırsatlardan sonra başarılarını gördüğüm insanlarda yaşadım.Yine bağımsız olarak başladığı network marketing sektöründe şirket genel müdürlüğüne kadar çıkmış bir insandan bahsedeceğiz.Kısacası Tekin Perinçek kimdir tanıyalım;

1996 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu ve 1998 yılından itibaren askerlik dönüşü iş hayatına adım attı. Sırasıyla çalıştığı alanlar: •1998-1999 Caan Tekstil Finans ve dış ticaret elemanı. •2000-2002 Çelebi Hava Servisi Finans Uzmanı. •2002-2006 Forever Living Products Bağımsız distribütörü. (Saphire Manager) •2006-2009 Çok katlı pazarlama alanında firma kuruluş deneyimi. •2009-2011 The LifeCo- Detox alanında pazarlama çalışması. •2011-PM International Genel Müdür ve 2012 Yılında Hunca Life firmasında operasyon müdürü olarak çalışmaya başlamıştır.

Sizlerde aşağıdaki adresten hunca network marketing sistemine dahil olabilirsiniz.

www.huncanetworkmarketing.com

Bu yazı Network Marketing Türkiye sitesi için Fatih Yavuz tarafından kaleme alınmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ali Rıza Değer başlıklı makalemizde ali rıza deger, ali rıza değer kimdir ve alirızadeğer hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ