Sepe Natural

Sepe Natural
REKLAM ALANI

sepenatural

Bu gün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız gerçekten nadir bulunan üretim tesisi ve ürünleri ile dikkat çeken sepenatural firmasıdır.Sepe Natural firması klasik bizim bildiğimiz çok katlı pazarlama sistemi ile tam olarak çalışma gerçekleştirmese de hem klasik bayilik ve perakende olarak hem de ,doğrudan satış dediğimiz diğer network marketing sistemi ile yine bir kazanç planına sahiptir.Biz de Network Marketing Türkiye olarak güzel ülkemizde bulunan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken İzmir merkezli firmamızı sizlere tanıtma gereği duyduk.İşte sepe natural;

 

REKLAM ALANI

Sepe Natural Organik Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; ilk olarak 1964 yılında Kasım Girgin tarafından Muğla ilinde Sepe Bal adı altında şahıs  firması olarak kurulmuştur. 1980’li yıllarda İzmir iline taşınarak  faaliyetine devam etmiş ve 2004 yılında Anonim Şirket haline gelmiştir.

 

Firmamız; Bitkisel Gıda Takviyeleri ve Arı Ürünleri başta olmak üzere Bitki Ekstreleri, Bitki Çayları, Sabit ve Uçucu Yağlar, Kozmetik Ürünleri, Sporcu Ürünleri, Arıcılık Malzemeleri, Pekmezler ve Konvensiyonel Tarım Ürünlerini üretmekte veya; Tarım ve Köy işleri Bakanlığı kontrolleri yapılarak, TS  Standartlarına ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak doğrudan yurtdışından temin  etmektedir.

 

Kendi marka ve ürünleri dışında bazı diğer firmalara da üretim yapmakta olan firmamız; ithalat,ihracat, üretim ve Türkiye geneli Toptan Satış – Pazarlama yapmaktadır.

İzmir ilinde 3, İstanbul ilinde 1 adet toptan ve perakende  satış mağazaları ile 500”e yakın seçkin eczanelerde; ayrıca internetten online perakende satışı ile hizmet  vermektedir.

Ürünlerini  dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmekte olan firmamız, ürünlerinin kalitesine  ve gıda güvenliğine önem vermektedir. Üretimini ISO22000:2005 ve GMP  standartlarında gerçekleştirmekte olan firmamız satış öncesi ve satış  sonrası verdiği servis kalitesi ile beğeni kazanmıştır.


Sepe Natural Kazanç Planı
Sisteme Giriş
• 1 Şişe 49 TL değerinde Propolis Tablet  + 1 Adet Katalog Kargo Bedeli Dahil 50 TL ödeme ile giriş.

Sisteme Giren Üye İçin Aylık Minimum Alışveriş Tutarı (Harcanması gereken fiziki tutar)
• 100 TL veya üzeri olmalıdır.
• 100 TL ve üzeri alışveriş taahhüdünü yerine getiremeyen üyenin sistemde kalan tüm PP sıfırlanır.
• 100 TL ve üzeri alışverişleri ile sistemde kalan üyelere kendi alışverişlerinden %20 değerinde PP sisteme bir sonraki ay yüklenir. (Ayın ilk günü ve son günü ay olarak baz alınır.)

Sistem içerinde bulunan bir üyenin sisteme kazandırdığı Yeni Üye Kazancı
• Her yeni üye sisteme giriş paketini almak zorundadır.
• Üyeyi getiren, Sisteme giriş paketini satın alan kişiden 10 PP kazanır. PP sisteme bir sonraki ay yüklenir. (Ayın ilk günü ve son günü ay olarak baz alınır.)
• Yukarıda yazılı şartları yerine getirdiği müddetçe üyeyi getiren, getirdiği üyenin alışverişlerinden %10 PP kazanır. PP sisteme bir sonraki ay yüklenir. (Ayın ilk günü ve son günü ay olarak baz alınır.)

 

Ek Kazanç – 1
• Üye sistemde kaldığı süre içinde 31.Aralık itibari ile yıllık harcama toplamı (fiziki ödeme olarak) 2.500 TL yi geçmesi durumunda fiziki ödemenin %10 kadar PP kazanır. PP sisteme bir sonraki ay yüklenir. (Ayın ilk günü ve son günü ay olarak baz alınır.)

Ek Kazanç – 2
• Üye sistemde kaldığı süre içinde 31.Aralık itibari ile yıllık harcama toplamı (fiziki ödeme olarak) 5.000 TL yi geçmesi durumunda fiziki ödemenin %20 kadar PP kazanır. PP sisteme bir sonraki ay yüklenir. (Ayın ilk günü ve son günü ay olarak baz alınır.)

Ek Kazanç – 3
• Üye sisteme kazandırdığı her 5 üyede kendi hesabına 50 PP yüklenir. PP sisteme bir sonraki ay yüklenir. (Ayın ilk günü ve son günü ay olarak baz alınır.)

 

Sepe Natural Kimdir,Sepe Natural Üyelik ve Sepenatural ile alakalı tüm bilgileri aşağıdaki iletişim kanallarından temin edebilirsiniz.

 

Firma:SepeNatural

Ülke:Türkiye

Genel Merkez:İzmir

Web Site:sepenatural.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan Limonian başlıklı makalemizde limonian katalog, limonian network ve limonian ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.