Unice

Unice
REKLAM ALANI

Değerli Network Marketing Türkiye Okuyucuları bügün sizlere tanıtacağımız yerli firmamız geçtiğimiz aylarda Türkiye’de sektörümüze hızlı bir başlangınç yapan Unice firması;

Daha Önceki yazılarımızda sizlerle Akten Kozmetik ve Unice Multibrand hakkında bilgi vermiştik.Gelelim kendi tanımlamaları ile kısa Unice Türkiye Network Firmasını tanıyalım.

2017 senesinde Sinan Şen tarafından Ukrayna’da kurulan UNICE takip ettiği «Çoklu Marka» stratejisi ile ikinci senesini tamamladığında dev rakiplerini geride bırakarak Ukrayna’da pazar liderliğine yükseldi. Şirket bünyesinde 110 çalışanı bulunan şirket Ukrayna genelinde 40 bölgede seçkin liderleriyle tam hizmet sağlamaktadır. Kasım ayında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan UNICE globalleşme sürecini de başlattı. Şirket ana ilkesi kaliteli ve bol çeşitli kozmetikleri uygun fiyatla tüketiciye ulaştırarak konuşlandığı her ülkede pazar lideri olmaktır.

REKLAM ALANI

Unice Ürünleri

Doğal kozmetik,kişisel bakım,gibi çok geniş bir yelpazeye sahip Unice firması Türkiye’de sektörde ciddi olarak kendine hedef koymuştur.Bu bağlamada yaptığı ürün ve arge çalışmaları ile ürün gamını arttırmaya devam edecektir.

Unice nedir,Unice network,unice uyelik ve Unice hakkında ki tüm bilgilere resmi unice multibrand sayfası olan unice.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Network Marketing ailesi olarak bizlerde kendilerine sektörümüze hoşgeldin diyor başarılar diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Esnaf ile Halk başlıklı makalemizde esnaf ile ahalk, esnaf ile halk kayit ve esnafilehalk hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ