Maxi44

Maxi44
REKLAM ALANI

Bu gün sizlere paylaşımını yapacağımız bir diğer firmamız Sabuncuoğlu Kimya gibi Tanınmış bir Üretici firmanın bünyesinde network marketing bayilik sistemi ile hayata geçen İzmir Merkezli Maxi44;

 

Üretim Tesisi İzmir İTOB ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ nde bulunan firmamız SABUNCUOĞLU KİMYA A.Ş. temizlik ve kozmetik ürünleri imalatının yanısıra, yeşil kimya alanındada uzmanlaşarak, bu alandada yeniçalışmalar yürüten AR&GE odaklı bir kuruluştur.

REKLAM ALANI

Belirli alan ve sektörlere yönelik özel ürünlerde üreten firmamız, yenilenebilir sürdürülebilir hammaddelere dayalı , biyolojik parçalanabilirlikleri yüksek, doğa dostu, yüksek performanslı ürünler üretmeye özen göstermektedir. Ülkemizin dışa bağımlı hammadde ithalatını azaltmaya yönelik yerli hammadeler üretme konusunda AR&GE çalışmaları yürütmektedir.

 

Maxi 44 Konsantre ve Biyolojik ürünlerle çok amaçlı bir temizlik alt yapısına sahip ürün gamını tüketiciler ile buluşturmaktadır.Maxi44 bayilik ve network sistemi ile alakalı tüm detaylı bilgilere maxi44.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aymnet başlıklı makalemizde aymnet, aymnet nedir ve aymnet network hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ