AgeLOC Galvanic Spa

AgeLOC Galvanic Spa
REKLAM ALANI

Değerli okuyucularımız sizlere ara ara yazdığımız yazılar ile Network Marketing Dünyasında en çok satılan ve talep gören ürünleri tanıtmaya devam ediyoruz.Bu gün ki firmamız Doğrudan satış listesinde ilk 10’da yer alan Nu Skin firmasının Amiral ürünü olan AgeLOC Galvanic Spa ürününü değerlendireceğiz.

 

REKLAM ALANI

 

ageLOC® Galvanic Spa Nasıl Ortaya Çıktı?

İtalyan fizikçi Luigi Galvani, 1700’lü yıllarda kimyasal yolla elektrik edilebileceğini keşfettiği için bu işleme “galvanism” adı verildi. Galvani yaptığı araştırmalar sırasında asistanı ile konuşurken, asistanının ölü bir kurbağanın bacağına yanlışlıkla metal bir çubuk değdirmesiyle, kurbağa bacağının refleks olarak hareket ettiğini gördü ve bunun hayvandaki iç elektrik sebebiyle ortaya çıktığı sonucuna vardı. Bu bağlamda İngilizcede “galvanize” kelimesi günlük hayatta birisini harekete geçirmek, şok etmek anlamlarında kullanılmaktadır.

 

 

 

Galvanic akım cilt bakımında kullandığımız kremlerin ve jellerin, cildimize elle sürdüğümüzden çok daha derine ulaşmasını sağlar. 50 yıldan daha fazladır cilt bakım merkezlerinde kullanılan bu yöntem, ageLOC® Galvanic Spa cihazı ile evde uygulanabilir hale geldi. Yüzümüze sürdüğümüz ageLOC® jellerinin + mı – yüklü olduğunu cildinize dokundurduğunuzda anlayan cihaz, + yüklü jele + akım, – yüklü jele – akım vererek, aynı kutuplar birbirini iter mantığı ile jellerin ve kremlerin cildin alt katmanlarına kadar inmesini sağlıyor.

 

 

Özel olarak formüle edilmiş ageLOC™ Edition System™ II ve ageLOC® Transformation günlük cilt bakım kürü, yaşlanmayı kaynağında hedef alarak size cildinizin genç görünümünü muhafaza etme gücünü verir. Ayrıca son araştırma sonuçlarına göre, ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II’nin (Spa Sistemi) ageLOC® Future Serum (Gelecek Serumu)’un gözle görünür faydalarını % 80 oranında artırdığı ortaya çıkmıştır.*

 

 

Küçük, becerikli ve güçlü ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II patentli ve kendiliğinden ayarlanabilen akımlarla, yüz, saç derisi ve vücut için değiştirilebilen iletkenlere sahiptir. Nu Skin®’in özel olarak formüle edilmiş tedavi ürünleriyle birlikte, bu sistem yaşlanma karşıtı ageLOC® bileşenlerini bir önceki cihaza göre beş kat fazlasıyla cildinize iletir.

 

Sizlerde firmanınız ürünlerinden en çok beğenilen ve satılan özellikli ürünleri bizimle paylaştığınız takdirde sayfalarımızda yer bulabilirsiniz.

 Kaynak:nuskin,sellingmagazine

Bir önceki yazımız olan Amway eSpring Su Arıtma Cihazı başlıklı makalemizde amway, amway espring ve amway su arıtma cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ