Thermomix Vorwerk

Thermomix Vorwerk
REKLAM ALANI

Sizlere Tanıtımını 2012 yılında yaptığımız Ama Türkiye’de aktif olarak olmayan Dünyanın Doğrudan Pazarlama alanında en büyük firmalarında biri olan Vorwerk sonunda Thermomix Amiral Gemi ürünü ile Türkiye’de start verdi.

 

2017 sonunda amiral ürünü Thermomix ile Türkiye pazarına giren Vorwerk Group, Türkiye’de internet, mağazacılık ve doğrudan satış olmak üzere üç kanaldan tüketiciye ulaşmayı hedefliyor. Vorwerk Group, sadece doğrudan satış kanalı için Türkiye’de yaklaşık 10 bin kişiye istihdam fırsatı sağlayacak.

REKLAM ALANI

 

Sabah Gazetesine verdiği Röportajında Vorwerk Türkiye Genel Müdürü Ebru Erkan Ayanoğlu, Türkiye pazarına 2017 sonu itibariyle girdiklerini belirterek, “Vorwerk Group’un Türkiye’ye yatırım yapma kararı almasında, ülkemizin önümüzdeki 10 yılda bölgesel ve global bir ticaret merkezi haline geleceği beklentisi önemli rol oynadı. Uzun vadeli yatırım stratejisine sahip bir şirketler grubu olan Vorwerk, Türkiye pazarına güveniyor. Türkiye’yi önemli büyüme potansiyeline sahip büyük bir pazar olarak görüyoruz” dedi.

 

Alman fima, Türkiye’de kısa vadede ağırlıklı olarak kadın satış danışmanlarından oluşan yaklaşık 10 bin kişilik bir doğrudan satış gücü kurmayı hedefliyor. Ülkemize 2016’da 1.5 milyondan fazla satış danışmanının 1.2 milyar TL’lik ciro yarattığına dikkat çeken Ayanoğlu, “Türkiye’de doğrudan satış sektöründe çalışanların yüzde 80’ini kadınlar oluşturuyor. 1 milyon 150 bin kadın girişimcinin çalıştığı bu sektör, aileleriyle birlikte 3 milyondan fazla kişiye fayda sağlıyor.

Doğrudan satış

Vorwerk Türkiye olarak uluslararası alandaki doğrudan satış deneyimimizi ülkemize taşıyarak bu ekosistemin gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Üçlü satış yapısında da ülkemizde ilk deneyimlerin oluşmasını sağlıyor olacağız. Pazarla ilgili büyüme hedeflerimiz çok yüksek. Pazara güveniyoruz” diye konuştu.

Pişirme ürünü getirdi

Türkiye pazarına ana stratejik ürünü Thermomix ile giren Vorwerk Group, dünyada 12 pişirme fonksiyonunu tek bir cihazda birleştiren 7 milyon mutfakta kullanılan bu cihazla, Türkiye’de yemek pişirme alışkanlıklarında yeni bir dönemin öncüsü olmayı hedefliyor. Vorwerk Group’un Türkiye pazarına yönelmesinde güçlü mutfak kültürü ile pişirme-yeme alışkanlıklarındaki değişimin de önemli etkisi olduğunu söyleyen Ayanoğlu, “Yapılan araştırmalara göre Türk halkı evde yemek hazırlamaktan ve yemekten keyif alıyor. Akşam yemeği günün ana yemeği olarak kabul ediliyor. Türkiye’nin yeniliğe ve gelişime açık mutfak geleneği, yemek yapmayı yeniden tanımlayan Thermomix ürünümüz için son derece cazip bir pazar sunuyor. Onbin devir gibi rekor bir devirle çalışan kesici motoru sayesinde Thermomix ile buğdaydan kendi ununuzu elde edebilir ve ekmeğinizi pişirebilirsiniz” dedi.

Thermomix nedir,Thermomix ile ilgili tüm detaylı bilgilere thermomix.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Siberian Healt Türkiye başlıklı makalemizde network marketing, network marketing firmaları ve network marketing şirketleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ