SonKart

SonKart
REKLAM ALANI

sonkart

Network Marketing sektöründen olduğu kadar sizlere yenilik.i ve paralel sektörlerden de bilgi ve paylaşım yapmaya devam ediyoruz.İşte daha önceki yazılarımız da network marketing sektöründe de hızla büyüyen indirim kart network marketing sistemi gibi farklı kombinasyonlarla pazarlama sistemi kuran firmalar mevcuttur.İşte bunlardan biride sonkart firmasıdır.

 

REKLAM ALANI

Son Kart Nedir?

Sonkart esnaflar arası indirim miktarlarını tüketicilere haber verilmesi ile reklam ve diğer giderleri asgari tutarda indirip özellikle küçük esnafların kar düzeyini en yüksek seviyeye çıkarmaktır.Sonkartın gelelim çalışma sistemine Türkiye’de il temsilcileri şeklinde bayilikler oluşturularak sürekli kazanç elde edilmesidir.

 

Sonkar hizmetleri arasında marka tescil ve diğer tüm esnaflar için profesyonel destek paketleri mevcuttur.Sonkart aslında küçük esnaf için geliştirilmiş işlerini büyütmede düşünülmüş güzel bir projedir.

 

Aslında bir nevi yine ağ pazarlama dediğimiz network marketingin çok katlı pazarlama tarafı olmasa da temsilci ağı ile ağ pazarlama sistemini kullanmaktadır.Esnaflararası indirim sloganı ile sistemini kuran sonkart ücretsiz danışma hattı ve temsilcilikleri ile hızlı bir hizmet vermektedir.

 

Sonkart nedir,sonkart temsilcilik ve sonkart üyelik gibi tüm bilgileri sonkart resmi iletişim kanallarından elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Oriflame Türkiye başlıklı makalemizde oriflame, oriflame abonelik ve oriflame güzeli hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ