Markafoni Yeni Büyüme Trendi

Markafoni Yeni Büyüme Trendi
REKLAM ALANI

enmoda markafoni

 

 

Markafoni Yeni Büyüme Trendi

REKLAM ALANI

Online Marketing Ağ Pazarlama Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor.Sizlere çok katlı pazarlama firmalarını tanıtırken sektördeki direkt ağ pazarlama ve online ticaret firmalarınında güncel haberlerinden bahsetmeye çalışacağız.2011 yılında sektöre merhaba diyen enmoda.com;

Online alışveriş alanında hızlı adımlarla büyüyen markafoni son yatırımını Doğuş Yayın Grubu bünyesindeki enmoda.com’a yaptı.

Haziran 2011′de Doğuş Yayın Grubu tarafından kurulan enmoda.com moda dekorasyon, kozmetik ve yaşam kategorilerinde seçkin marka ve tasarımcılara ait sezon ve sezon sonu ürünlerin yanı sıra yarattığı özgün stillerle tanınıyor.

Markafoni’nin merkez ofisinde faaliyet gösterecek olan enmoda.com, ilk aşamada mevcut konsepti ile devam ederken daha sonra yenilenme sürecine girecek.

markafoni Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, “Kararımızda enmoda.com’un kısa sürede sergilediği başarının yanı sıra, tüm dünyada modaya yön veren Vogue ve GQ dergilerini Türkiye’ye getiren, saygın ve seçkin Doğuş Yayın Grubu’yla ortak olacak olmamız da etkili oldu. Doğuş Yayın Grubu ile birlikte Türk online moda alışveriş dünyasına yapılmış en büyük yatırımı yaparak enmoda.com’u Türkiye’nin moda merkezi haline getireceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Termal Network Marketing başlıklı makalemizde devremülk işi, devremülk network ve devremülk network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ