Tutimer

Tutimer
REKLAM ALANI

marketing

 

Yerli Network Marketing ve Alternatif marketing sistemleri bir arada kullanılmaya ve geliştirilmeye devam ediyor.işte bunlardan biri de tutimer ana kaynağı tüm firma kişilerin bir web sayfası olsun anlayışıdır.Girişimci Mehmet Ali Toker imzalı,Tutimer, üye kaydı ve web sayfası fiyatları öyle bildiğiniz gibi de dudak uçuklatacak cinsten değil,hem uygun fiyat hem de kazanç sağlama anlayışı bir ara da düşünülmüş.

REKLAM ALANI

 

Flash Media Center desteği ile hazırlanan web sayfalarının kullanım özellikleride herkesin kullanabileceği rahatlıkta olacaktır.Şimdi isterseniz Tutimer ve tutimer network marketing detaylarını inceleyelim.

 

Tutimer Nedir? T ürk Ticaret Merkezi ‘nin kısaltılmış adıdır.

Ne Zaman Kurulmuştur?Türk Ticaret Merkezi  2011 Yılında İstanbul’da Kurulmuştur.

Kuruluş Amacı Nedir?

 

Tutimer  Tüketiciyi ve Üreticiyi bir çatı altında buluşturup, AR-GE çalışmalarına katkıda bulunmak,  tüketicinin ve üreticinin sorunlarını dile getirmek, işsizliği azaltmak için yeni iş alanları yaratmak, fertlerin iş gücünü daha verimli kullanmaları için yol göstermek amacıyla kurulmuştur.

 

Tutimer Kazanç Sistemi

Tutimer kendi kazanç sistemine EBS sistem adını vermiştir.

Ebs Sistem Nedir ?Dünyanın en çok kazandıran Network Marketing Sisteminden derlenmiş, Ülkemizin Ekonomik Şartları ve Türk Toplum Yapısı göz önünde bulundurularak, ticari örf ve adetlerimiz ile yoğrulmuş, basamak ve referans ilişkisine dayandırılmış, Paylaşmak ilkesi üzerine kurulmuş, “EKONOMİK BAĞIMSIZLIK SİSTEMİ” olarak adlandırılmış bir ticaret sistemidir.

 

Sistem Nasıl Çalışıyor?Sizin Tutimer.com Üyesi olmanız ile başlar herşey. Üyelik Ücretlidir. Bireysel Üyelik Ücreti : Yıllık 12 TL ve Kurumsal Üyelik Ücreti : Yıllık 150 TL dir. Turimer.com EBS SİSTEM Kurumsal veya Bireysel üye arasındaki farkı baz almaz, her iki statüdeki üyeleri referans kişisi için bir tutar.

 

Siz üye olduktan sonra sizi bu sisteme davet eden kişi gibi sizde başkalarını Tutimer.com un hizmet ve imkanlarından bahsederek onları Tutimer.com a davet edeceksiniz. Davet ettiğiniz kişi yada kurumların davetinizi kabul etmeleri üzerine sizin davetinizle başlayan zincirleme katılımların her biri için bir puan kazanacaksınız.
Bir Tutimer Puanı: 1 TL değerindedir.

 

Ne kadar Zamanda Ne Kadar Kazanacaksınız?Sistem 3 Referanslı ve 10 Basamaklı Bir sistemdir.
Her üyeden beklenen 30 gün içinde 3 tane yeni üye kaydettirmesidir.
Buna göre sizin getireceğiniz 3 yeni üye sizin ilk üç referansınızı oluşturacağı gibi 10 basamaklı sistemin de birinci basamağını oluşturacaktır. Onlarında her birinin kendi 3 yeni üyesini getirmesiyle kendilerinin birinci sizin ise ikinci basamağınız tamamlanmış olacaktır. Yani durumdan anlaşılacağı gibi sisteme sadece 3 yeni üye kaydettirmeniz yeterli olacaktır. Herkes kendi 3 üyesini kaydettirdiği zaman sistematik bir şekilde herkes bu organizasyondan para kazanacaktır.

 

 Network Marketing Türkiye olarak Tutimer firmasına ve çalışanlarına başarıla diliyoruz.Olumlu ya da olumsuz görüşleriniz olursa okuyucularımızın bizlerle paylaşımlarını bekliyoruz.

 

Tutimer nedir,tutimer üyelik,web network marketing,tutimer network,tutimer marketing ve tüm detayları resmi iletişim kanallarından temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan NLN başlıklı makalemizde ankara firmaları, ankara network ve ankara network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ