Network Life Card

Network Life Card
REKLAM ALANI

 

networklifecard

 

Network Life Card

REKLAM ALANI

Evet Yerli firmalarımızın sayısı arttıkça sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.Bazı okurlarımızdan bazı firmaları neden tantmadığımız sorusu alıyoruz,firmanın işleyişinde network marketing sektöründen edindiği kötü izlenimler den dolayı okuyucularımızı yanlış yönlendirmek istemiyoruz.

Evet bu gün tanıtcağımız yerli firmamız network life card,sektöre 2012 yılında merhaba diyen network life card alışveriş,network ve kart kullanımını bir arada sunan bir network marketing kombinasyonu kurmuştur.Dilerseniz önce hem kendi dillerinden network life cardı tanıyalım.Sonrasında da sistem tanıtımı sunum olarak yine bu sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

 

Networklifecard,sektör kısıtlaması olmaksızın müşterilerini yüzlerce firma, firmaları da binlerce müşterisi ile network marketing sisteminde buluşturan yüzyılın alışveriş modelidir.

  Networklifecard.com alışveriş kartı ile A’ dan Z’ ye tüm sektörlerde alışveriş yapılabilir ve bu alışveriş kartı tavsiye edildiğinde, tavsiye edilen kartın yapmış olduğu alışverişten de her ay düzenli ve sürekli artan bir gelire sahip olunabilir.

  Network Life Card projesi, dünyada eşi benzeri görülmemiş, büyük ölçekli bir “Network Marketing” projesidir. Bir çok şirket “Network Marketing” uygulamasını kendi bünyesi altında üretilen, ithal edilen ürünlere veya hizmetlere uygular. Network Life Card projesinde sizin için bu uygulamayı, farklı sektörlerden bir çok firma ve hizmete uyguladık. Puzzle parçalarını bir araya getirdik ve sizlerin beğenisine sunduk. Tüm ürünler için, herkes bu projede kendine bir yer edinebilir.

 Network life cardı detaylarını network life card üyelik ve network life card ürünlerini,network life card nedir tüm detayları resmi sitesinden edinebilirsiniz.www.networklifecard.com

Bir önceki yazımız olan Multimore başlıklı makalemizde multimore, multimore giyim ve multimore iç çamaşırı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  Network marketing dünyasına yeni bir anlayıs getiren bir sistem

 2. ali korkmaz dedi ki:

  alışverişte çıgır acacak bir sistem

 3. Ahmet yılmaz dedi ki:

  Network marketing Dünyasına farklı bir boyut kazandıran bir network anlayısı

 4. Aslı Şentürk dedi ki:

  Network Marketing Dünyasının yeni gözdesi 😀

 5. mert dedi ki:

  Network marketingin yeni sesi…

 6. Hakan Tütüncü dedi ki:

  Artılarını ve eksilerini inceledim, 9 yıllık Network hayatımda bu kadar çok kazanç kapısı uygulayan bir firma görmedim, henüz sisteme dahil olamadık umarım düşündüğümüz gibidir…

 7. mehmet buca dedi ki:

  Slaytta ki anlatım gerçekten cok güzel olmus elinize saglık.

 8. sefa yirmibeş dedi ki:

  güzel proje…

 9. mustafa dedi ki:

  başarılı bir proje başarılarınız devamını dilerim

 10. CENGİZ DİKMEN dedi ki:

  Yorum yapan herkese teşekkür ederim.Networklifecard.com projesi zaman içinde tüm stratejilerini tamamladıktan sonra adından her sektörde bahsettirecek konuma gelecektir. HEDEFİMİZ EN ÇOK KAZANDIRAN NETWORK MARKETİNG FİRMASI OLMAKTIR. Çünkü bizler kazanan mutlu insanları yetiştirmenin EN BÜYÜK BÜYÜK OLMAK olacağına İNANIYORUZ.

 11. erkan uyer dedi ki:

  Kanmayın sakın bu işlere, hiç de dışardan görüldüğü gibi değil. 4 ayrı şirkette çalıştım hepsi de fiyaskoyla sonuçlandı. Para kazanmak yerine aksine para kaybettim. Buraya pozitif yorum yapanlar da zaten kendi elemanları.

BİR YORUM YAZ